1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lara musi przetrwać

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez QwerTaj, Styczeń 22, 2012.

1. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Nowa wizja przygód Lary Croft zakłada, że odmłodzona ikona gier musi walczyć o przetrwanie.

Kiedyś premiera nowej odsłony serii Tomb Raider była wydarzeniem - do pewnego momentu oczywiście. Teraz jest to trochę niewiadoma, bo dla znanej marki jest to zupełnie nowe rozdanie. Kilka ciekawych rzeczy na ten temat powiedział ostatnio Karl Stewart z Crystal Dynamics. Według niego gra zaoferuje nam sporo możliwych ścieżek rozgrywki. Jeżeli ktoś z Was martwił się, że nie będzie miejsca na starcia z wrogami, to już możecie odetchnąć. Stewart kolejny raz potwierdził, że w ich tytule walka odgrywa kluczową rolę, jednak nie chce mówić nic na temat potencjalnych przeciwników jakich panna Croft spotka na swojej drodze - choć dinozaurów raczej nie będzie.

Podobno dużo więcej dowiemy się na temat bohaterów z gry podczas E3 2012, na razie wiemy, że na pewno nie będzie w tej odsłonie miejsca na miłostki, bo gdzie mają się one pojawić, jeżeli z nieba pada deszcz, jest noc, a Lara próbuje przeżyć? Jednocześnie nie wyklucza, że może kiedyś, przy okazji następnych części uda się jej odetchnąć od ciągłego ganiania po lesie, a wtedy kto wie, może i jakiś romans się z tego urodzi.

Stewart kilka razy zaznaczył, że w nowym Tomb Raiderze wiele rzeczy ma być naturalne, a sami gracze mają otrzymać najbardziej realistyczne przygody w historii. Tak jak naturalnym jest, że bez jedzenia musisz polować, tak samo naturalne ma być np. wspinanie się po skałach. Lara potrafi takie rzeczy, ale nim się za to zabierzemy będzie trzeba dobrze wybrać trasę, którą będziemy się piąć na szczyt. Zresztą skały to nie jedyne, co będzie nam stawać na drodze w trakcie przymusowej wycieczki po świecie gry. Lekko na pewno nie będzie.​

Na razie wszystko wskazuje na to, że szykuje się naprawdę udane odświeżenie trochę już zmurszałej marki. Ja to kupuję, nie wiem jak Wy…
    źródło - Gamezilla​

E3 2012 będą wielkim wydarzeniem dla tej gry. Osobiście pokrywam olbrzymie nadzieje i oczekiwania względem tej gry, choć nigdy nie przepadałem za grami 'spod szyldu Lary', tak ta część... chcę już zagrać :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Pamiętam jak jako dziecko grałem w to, wspomnienia bardzo dobre oby teraz ich nie zepsuli.

4. krosfajer

krosfajer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Mam nadzieję, że to będzie dobra gra na sylwestra.

Wczytywanie...

Poleć forum