1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Laser czy napęd?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez zberek, Czerwiec 30, 2010.

1. zberek

zberek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    jako, że moja konsola powoli przestawała czytać wszelkie płyty łącznie z oryginalnymi, postanowiłem, że wyreguluje laser co oczywiście skończyło się na tym, że po wsadzeniu płyty do napędu coś zaświszczało i napęd przestał wydawać jakiekolwiek dźwięki.
    W tym wypadku nie wiem czy mogło dojśc do czegoś więcej niż tylko uszkodzenie lasera. Klapka napędu nadal się wysuwa, ale nic pozatym nie wskazuje na to aby coś działało, więc przed wymianą lasera, chciałbym się upewnić czy to napewno pomoże i nie wyrzucę kasy w błoto.
    PS. Napęd był przerabiany i nie posiadam żadnych oryginalnych odczytanych kodów etc. stąd nie wiem czy w ogole mogę wymienić napęd. ;x

2. Lotnik421 Xbox One

3. Crunchips

Crunchips Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jeżeli jest to różnica 50zł-100zł to lepiej dołożyć i kupić cały napęd i masz pewność, że będzie śmigać jak powinno :)

Wczytywanie...

Poleć forum