1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Laser czy nowy naped?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Maniak123, Listopad 20, 2011.

1. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Moja konsola ma juz 3 lata,dosyc kiepsko czyta plyty ostatnio.Co sie lepiej oplaca wymienic laser czy caly naped?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  4. Papa LOLO

Papa LOLO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łodź
    Raczej laser. Tacka nie ma problemu z wysuwaniem??

5. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Z tacka nie ma zadnego problemu,tylko konsola wlasnie bardzo kiepsko czyta plyty.Ile moze kosztowac taka usluga?bo pytalem sie o caly naped to koles powiedzial ze koszt wymiany plus naped miedzy 150zl a 200zl.Dlatego raczej wydaje mi sie ze lepiej bedzie wymienic laser.Na allegro widzialem laser za 35zl,ciekawe ile wezma za montaz?

6. kamel12345

kamel12345 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    laser można samemu wmontować

7. romek44

romek44 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wiem ze to nie ten temat ale ...
    ma pytanko poniewaz co jakis czas okolo 8 min SKYRIM mi zwiesza i po jakichś 5 sek chodzi normalnie czyściłem pamięć podręczną ale to nic nie dało gram juz od tygodnia ale to dzieje sie od jakichś 2 dni
    co poradzicie?

8. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    W kwestii problemu autora wątku to niekoniecznie wymagana jest tu wymiana lasera/napędu. Bardzo często pomaga proste czyszczenie, wystarczy rozebrać konsolę, wyciągnąć napęd, rozebrać napęd i wacikiem/chusteczką nasiąkniętą czymś na bazie alkoholu (spirytus, perfumy, wódka) przejechać kilka razy laser który często źle czyta płyty bo jest zakurzony. Taki zabieg nie kosztuje nic, a bardzo często pomaga :D

9. byqu

byqu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom
    Ja od siebe dodam, że mi ostatnio też laser marnie czytał płyty. Łapał tak po ok 10 minutach wsuwania i wysuwania tacki. Pomogło zmniejszenie rezystancji na potencjometrze odpowiedzialnym za dvd. Fabrycznie był ustawiony na 6kilo, a teraz mam na 5,5kilo i wszystkie płyty czyta bez zająknięcia. Podobno najbardziej można zejsc do 3,5kilo, ale narazie nie mam takiej potrzeby. Wiec polecam Ci pokręcić tym potencjometrem, tylko pamiętaj: nie rób tego na oko i bez multimetru.

Sent from my Optimus Me using Tapatalk

10. maniek512

maniek512 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Chcesz laser czyścić? :lol: laser jest bardzo delikatny polewanie go spirolem na pewno mu nie pomoże chodziło Ci raczej o soczewkę? jeżeli tak to oczywiście można ją przetrzeć delikatnie szmatką.

11. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    szmatka najlepiej taka jak do czyszczenia okularow lub lcd tv czyli antystatyczna a alkohol IZO,wysycha nie zostawiajac sladow

12. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Napisałem laser, bo jak pisałem tamtego posta to słowo soczewka miałem na końcu języka :D Oczywiście mam na myśli przeczyszczenie soczewki, pomaga w większości przypadkach przy kiepskim czytaniu płyty :p

Wczytywanie...

Poleć forum