1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Laser HOP 141

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez manski, Kwiecień 3, 2014.

1. manski

manski Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam problem z konsolą i jest to moja ostatnia próba naprawy.
    Mianowicie padł mi laser w konsoli, zamówiłem na allegro drugi, który przyszedł jakiś niemrawy, tzn miał problem z czytaniem płyt, odesłałem go do sprzedawcy dostałem kolejny, który troszkę lepiej czyta płyty, ale też bez szału, stwierdziłem że może to przez to że płyta jest porysowana, nagrałem płytę jeszcze raz i konsola podczas wczytywania gry się zawiesza, podejrzewam że to nadal wina lasera. Może ktoś ma namiar na pewne lasery do XBOX 360, napęd BenQ, model lasera HOP 141. Jest to moja ostatnia próba naprawy, później konsola będzie służyła jako doniczka na szczypior lub rzeżuchę.

Pozdrawiam.

manski

2. Lotnik421 Xbox One

3. kolo3

kolo3 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mialem to samo i dalem sobie spokoj. Bierz sie za RGH - z tym przynajmniej nie ma problemow.
    A konkretniej odpowiadajac na twoje pytanie - wiekszosc laserow to podrobki, niestety.

4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Bywa problem z dopasowaniem do benq lasera. Jie do konca one sa kompatybilne

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

5. Aizen30

Aizen30 Banned

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Może zawsze kupić cały napęd.. Benq są tanie.

Wczytywanie...

Poleć forum