1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Laser Liteon wartosci kalibracja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez b4x, Listopad 27, 2011.

1. b4x

b4x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam znalazlem poradnik do kalibracji lasera lecz mam problem wartosci odczytane sa "inne"

Miernik ustawiony na 20k ohm
    DVD 6.33
    CD 0.66

po 2 jak krece w prawo to wartosci rosna
    Ile moge ustawic ? Liteon

2. Lotnik421 Xbox One

3. kurczak80

kurczak80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubawka
    Minimalnie możesz ustawić 2,80 ja jak kręcę w lewo to się zmniejsza a jak w prawo to się zwiększa.
    Fabrycznie miałem 5,06 kręcisz tylko dvd cd nie ruszasz. Zresztą wszystko jest bardzo jasno opisane w tutorialu.

4. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  5. b4x

b4x Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dobra przkrecilem troszke miernik wskazal 5,3 wsadzam do konsoli i wielkie zdziwko za 1 razem poszlo, zauwazylem tez ze ja kwlaczam konsole bez plytki to podczas ladowania dasza jest takie brrr jak na konsoli znajomego dziwne super ze dziala mam jeszcze duzo pola do popisu aby osiagnac 3 ^^

dodam jeszcze ze teraz cod 3 chce sie zainstalowac na dysku a wczesniej na 0% i wywalilo ze blad. spoko

6. kurczak80

kurczak80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    26
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Lubawka
    Ja ma teraz ustawione na 2,96 bo powyżej trzech dalej płytek nie czytało. Czyli laser jest już w bardzo słabej kondycji.

Wczytywanie...

Poleć forum