1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

laser padl czy cos innego ?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez ryo, Listopad 28, 2008.

1. ryo

ryo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam wszystkich,poltora miecha temu zakonczyl zywot moj xbox 360 z 2006 roku,przed wystapieniem 3 rod i defektem plyty glownej zdazylem naprawic naped,gosc wymienil w nim laser i elektronike ,koszt 250 zl,po zakupie xboxa arcade zainstalowalem w nim naped ze starej konsoli,wszystko dzialalo pieknie az do srody,podczas gry w call of dutty nastapila zwiecha,po powtornym wlaczeniu zaczely sie klopoty z odczytem plyt , zaczyna odczytywac plytke normalnie dopiero gdy ma ona wejsc na wysokie obroty zaczyna byc slychac jak probuje i zwalnia i tak az do komunikatu z brudna plytka,wie ktos co to moze byc ,czy czeka mnie wymiana napedu,mam naped hitahi-lg,z gory dzieki za odpisy ,sorki za brak polskich liter ale mam windowsa angielskiego i nie moge ustawic polskiej trzcionki,pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Możesz wymienić laser w napędzie lub kupić nowy napęd np. Samsung(ok 200zł)

No i spróbuj wcześniej kalibracji lasera(na forum w dziale poradniki), chodź nie wiem czy to pomoże w takim przypadku, jak się jeszcze za którymś razem uruchamiają gry to kalibruj, jak nie to padł laser całkowicie i czas na nowy

4. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
  5. AdrianoKrK

AdrianoKrK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    moj kolega miał podobny problemi to była wina płyty

6. mateusz232

mateusz232 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam podobny problem czyta mi oryginalne filmy lecz kopi zapasowych gier nie chce czytać w ogóle ich nie wykrywa. Co to może być ? Konsola jest przerobiona. Dodam ze wpierw odpaliłem grę i wszystko śmigało lecz wyskoczyły 3 diody z kodem błędu 0001 spowrotem odpaliłem konsole i nie wykryło już tamtej gry włożyłem inna grę odpaliło lecz zawiesił się podczas wczytywania. Od wtedy nie czyta żadnej gry tylko cd i DVD filmy czy to nagrywane czy oryginalne.

7. offtopic

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    0001 wyskakuje, gdy jest problem z zasilaczem/zasilaniem, więc dziwne, że ci nie czyta teraz żadnych gier. Może napęd zaliczył zgon przy tym RROD'zie - spróbuj przeczyścić laser, a jak to nie pomoże, to czeka cię wymiana napędu.

Dema normalnie działają ??

8. mateusz232

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    w tym problem ze oryginalne demka śmigają zawalicie tylko często wywala 2 diody ;/ kupiłem kolejna konsole już na allegro i kolejna nie działa jak należy...

9. offtopic

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    2 diody oznaczają:
    Jak nie pomoże to serwis.

10. mateusz232

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    zostawi;lem na noc to odpaliła się nawet kopia gier ale po kilkudziesięciu minutach 2 diody ;/ później zwiecha podczas midnight cluba i znów nie czyta ;/

Wczytywanie...

Poleć forum