1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Laser piszczy

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Xbox 360 fan, Lipiec 20, 2011.

1. Xbox 360 fan

Xbox 360 fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wielkopolska
    witam
    Ostatnio regulowałem laser w xboxie z 3.13 ohm na 5.56 ohm i działało wszystko ładnie ale na drugi dzień laser zaczął piszczeć. Regulowałem go na 3.13 ohm i na drugi dzień znowu piszczy.
    prosze o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ODNAWIAM!
    I przyłączam się do pytania bo mam też problem że laser piszczy tylko że u mnie piszy wyłącznie na kopiach zapasowych ;/

4. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    To może najprościej wymienić laser w konsoli, regulacja nie zawsze pomaga.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

5. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A gry działają normalnie? Ja tak miałem na Samsungu. Przy niektórych kopiach (być może słabiej nagranych) laser po prostu męczył się strasznie, piszczał, itp, ale gry działały normalnie (ale i tak po jakimś miesiącu padł). Tak czy siak trzeba wymienić albo laser albo napęd, bo długo już nie przeżyje.

6. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    są jaja bo oryginały elegancko-nic nie piszczy ale jak włożę pirata to już piszczy choć płyta verbatim i elegancko nagrana
    a tak przy okazji przy wymianie samego lasera wystarczy go tylko wymienić i ustawić napięcie ? :) i od razu mogę grać ??

7. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    a co to za nowe sposoby regulacji z 3 na 5 ohm ?? jeśli masz 3 ohm i słabo czyta to zbieraj na nowy laser

Wczytywanie...

Poleć forum