1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Laser-problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qb92, Styczeń 29, 2011.

1. qb92

qb92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mój xbox ostatnio zaczął się troszkę psuć, po pierwsze to laser już nie czyta za bardzo płyt, a po drugie to nie wiem dlaczego mi go ścina po graniu tak góra do 15 min. 3 RRod mi nie wyskoczyć, ale myślę, że to chodzi o pastę. To tylko moje przypuszczenia jeśli ktoś miał taki problem to bardzo bym prosił o radę w tej sprawie. A wracając do lasera to wymontowałem stary, i zamontowałem nowy (kupiony na allegro), ten nawet nie raczył się ruszyć zamontowany, kiedy dla sprawdzenia jeszcze raz włożyłem stary to on czyta normalnie ( tylko niektóre płyty), ale czyta. Kiedy zostawiłem odkręconą obudowę nowy laser wykonuje tylko delikatny ruch i stoi, a płyta delikatnie raz się obróci po włożeniu i na tym koniec operacji. Jak myślicie co to może być, czy nowy laser jest zepsuty? czy też może to jakiś inny problem, napęd mam samsunga. Szukałem już takich tamatów, ale nie ma chyba nikt takiego problemu.

Bardzo proszę o pomoc i wyrozumiałość z góry dziękuję:)

P.S. nie mam pełnej aktywacji konta i dlatego piszę w tej kategorii:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. piotrek95pl

piotrek95pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Na twoim miejsciu dal bym konsole do serwisu

Poleć forum