1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Laser - wymiana/Jasper/Lite-on

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Fujio, Czerwiec 9, 2014.

1. Fujio

Fujio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pytanie, a nawet kilka otóż:
    - Czy ktoś wymieniał laser w napędzie lite-on (Konsola 2010 rok/Fat) ?
    - Jak długo on może działać i czy potrzebna jest jego kalibracja ?
    - Czy opłaca się w ogóle go zmieniać ?
    - Znalazłem laser za 25zł czy nada się on do czegoś lub czy jest to zwykły crap ? LASER HOP-141X DO KONSOL XBOX 360 LITEON FAT (4208762096) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    - Czy powinienem zmieniać laser jeżeli wyskakują mi następujące błędy:
    a) Nierozpoznawalny dysk
    b) Błąd odczytu dysku
    c) Czasem płytę załapie, a czesem nie - zależy to od "humoru" konsoli.
    d) Gry czytają zaraz po nagraniu dobrze, ale po mniej więcej tygodniu już otrzymuję w.w. problemy.

Moja konsola to Xbox360/FAT/2010r./Dysk 250GB - Final Fantasy XIII/LT+ 3.0/Najnowszy Dashboard (aktualizowany kilka dni temu)

2. Lotnik421 Xbox One

3. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Tak objawy wskazują na padnięty laser. Te lasery to shit, ale niektórym chodzą. Żadnej kalibracji przy wymianie nie robisz, rozlutowujesz tylko zworkę antystatyczną. To, że gry po tygodniu przestają działać to wina płyt niskiej jakości jak i lasera jednocześnie.

4. Fujio

Fujio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    To mam kolejne pytanie zatem. Wiele osób, także na tym forum poleca sklep "msformat.pl" i podzespoły stamtąd. Na stanie mają oni interesujący mnie laser, ale nie podoba mi się do końca "testowanie" przed wysyłką. Testowanie lasera = rozlutowanie zworki. Moje pytanie jest takie czy aby ich lasery to nie jakiś bubel - w sensie rozmontowany z innej konsoli i sprzedawany oryginalny i w 100% sprawny. Niby to tylko 30zł, ale 30zł to też pieniądz. Miał ktoś styczność z tym sklepem i produktami oferowanymi na nim ?

Tutaj zamieszczam link do lasera:
    http://msformat.pl/prestashop/pl/ak...op-141x-laser-xbox-360-fat-liteon-i-benq.html

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wola sprawdzić czy laser działa. Koszty odsłania jesli nie dziala ponosi klient wiec lepiej dbać o reputację. Tym bardziej ze zdazaja sie nie działające lasery, spora ilosc na allegro

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum