1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Laser zwariował po wymianie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez saganov, Czerwiec 4, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. saganov

saganov Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Wczoraj wymienilem laser (bo go wczesniej sfajczylem). Naped chodzil idealnie, ale tylko przez 1 dzien. Dzis zaczal wariowac, slychac ze w srodku rzuca plyta we wszystkie strony, zachowuje sie strasznie glosno i je rysuje (takie biale smugi).No i oczywiscie nie odczytuje (chyba, wylaczylem konsole, bo zachowywala sie jakby miala wybuchnac). Plyty sa juz nie do odczytu. Zalatwilem tak narazie dwie i boje sie wkladac kolejna. Zaraz sie zabieram za rozkrecanie konsoli spowrotem, ale pytanie, co moglem schrzanic, na co zwrocic uwage.

2. Lotnik421 Xbox One

3. czaaki

czaaki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak ja wymieniałem laser to śrubka przy którymś plastiku przytrzymującym laser na suwnicy się wyrobiła i przekręcała, zlekceważyłem to. Jak odpaliłem konsolę z płytą w środku to coś zazgrzytało i głośno napęd pracował. Okazało się, że śrubka wypadła i przykleiła się do lasera, do magnesu.
    Żeby wymienić część, która się wyrobiła musiałbym kupić jakiś napęd, nawet zepsuty, ale nie warte to było raczej zachodu, śrubkę przykleiłem super glue i do dzisiaj śmiga jak marzenie.
    Tutaj zdjęcie owego badziewia

1 osoba to lubi.
  4. vtec fan

vtec fan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miałem to samo tylko mi ten cały biały plastik się urwał i napęd rozwalił i sprzedałem konsole jako uszkodzoną miałem napęd samsung

1 osoba to lubi.
  5. saganov

saganov Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czaaki, rozebralem i sie okazalo ze dokladnie to co u Ciebie. Wczoraj tez to zlekcewazylem przy wymianie i dzisiaj efekt. Ja nie kleilem. U mnie sie okazalo ze dziurka na ta srubke w nowym laserze byla ciut wieksza lub zle nagwintowana, sruba zalapywala ale dopiero przy samym koncu, jesli ja wkrecalem na sucho, bez tego bialego plastiku, z plastikiem nie siegala miejsca w ktorym zalapuje mocno i mnie pokaralo. Dopasowalem jakas inna srubke, z troche wiekszym gwintem i trzyma na amen teraz, kwestia czy czegos szlag jeszcze nie trafil. Siedze i tuptam, bo w pokoju gdzie mam okablowanie zona dziecko usypia i nie mam jak sprawdzic :(

pozdr

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    To się na kleju do gwintów robi(medium)

7. Kuba9779

Kuba9779 Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak chciałem wymienić laser to typ z serwisu powiedział, że nie opłaca się wymieniać samego, ponieważ szybko laser padnie.Lepiej dołożysz pare dyszek i mieć wymieniony napęd.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum