1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Laser

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez swiezak, Październik 14, 2013.

1. swiezak

swiezak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,posiadam xbox360 fat elite. Ma flasha lt+3.0. Od pewnego czasu laser ma problemy z niektorymi grami ,wczytuje za ktoryms razem,dziwnie trzeszczy,wywala blad przeczysc szmatka,a gra dopiero co wypalona. U kumpla dzialaja idelanie. Tak więc postanowiłem wyczyscic laser. Po wyczyszczeniu (patyczek do uszu). Napęd wgl nie czyta gier,ani oryginalnych ani nic. Wogole tak jakby laser nie pracował. odrazu otwórz napęd. Dodam iż kiedyś wymieniałem laser w innej konsoli i działało idealnie. Czego to może być wina? PS. jeśli mam liteona to jaki ewentualnie mam laser kupic?
    EDIT-Laser miga na czerowno (nie wiem czy to dobrze). Zauważyłem ,że przesuwa się bardzo do tyłu,czy to żle?

Wczytywanie...

Poleć forum