1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Laser

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Samy, Październik 25, 2013.

1. Samy

Samy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Świebodzice
    Witam ! Mam problem. Rok temu kupiłem sobie grę na xbox Fallout 3. Działała ona fenomenalnie aż do wczoraj. Gra po pewnym czasie zawiesza mi się . Np. chcę wejść do budynku albo misje jakąś wykonać to gra mi się zawiesza. I nie tylko , bo konsola też i wtedy muszę wyłączyć konsole. Płytka jest trochę porysowana ale inne płyty są gorzej porysowane a działają bez zarzutów. Proszę , jeśli się ktoś spotkał z tym lub wie cokolwiek na ten temat to napiszcie proszę. (Moje pierwsze forum i 2 post :D )

Wczytywanie...

Poleć forum