1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Laser

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez pulpido, Luty 25, 2011.

1. pulpido

pulpido Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    Ostatnio jak włączam gry na xboxie kuzyna to bardzo często wyskakuje informacja "Nie można odczytać płyty. Proszę wyczyścić płytę miękką ściereczką [...]". Czasem też jest tak, że odczyta ale w trakcie gry wyskakuje takie samo okienko. Po wyczyszczeniu płytki dalej jest to samo, a jak wkładam do swojego xboxa to normalnie odczytuje. Dodam, że xbox który nie radzi sobie z odczytaniem płyty przez cały czas stał na ziemi a tam bardzo prawdopodobnie jest kupa kurzu. Co może być przyczyną i jak to naprawić?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wyczyść konsolę, kup laser/napęd

4. mixyr

mixyr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tarnów
    Sam sobie na to odpowiedziałeś, jeśli jest kupa kurzu to należy wyczyścić konsolką, zdejmij obudowę i w wentylatorku pędzelkiem lub z troszkę dalsza odkurzaczem na słabych obrotach. :)

5. pulpido

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    Słyszałem gdzieś, że da się też czyścić laser? Dao by rade wyczyścić taki laser samemu, w domu, bez żadnego doświadczenia w czyszczeniu laserów?

6. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    jeżeli napęd wogóle jeszcze czyta płyty to spróbuj najpierw płytą czyszczącą jeżeli nie masz w tym doświadczenia

7. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Płyta czyszczaca nie wyczysci lasera tylko soczewke i z reguly nic nie daje, a moze i pogorszyć odczyt bo soczewki sa z plastiku, kiedys byly z szkla

8. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
    broń boże płyt czy sprężonego powietrza...trzeba zajrzec i zobaczyc co i jak

9. pulpido

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legnica
    Czyli musze rozebrać konsolę i skalibrować, wyczyścić laser? Jest jakiś poradnik jak taki laser wyczyścić i skalibrować? Gdzieś czytałem, że skalibrowanie laseru pomaga. Jeśli wyczyszczenie go i skalibrowanie nie pomoże, to jedynym wyjściem jest kupno nowego napędu, tak?

Przy okazji pytanie nie na temat. Mam przerobioną konsole. Od niedawna mam w końcu (po 4 latach się doczekałem) lepszy internet i mógłbym grać na xbl. Jeśli kupie drugi napęd i włożę go do przerobionej konsoli to dalej będzie mi czytać kopie zapasowe czy mogę bezpiecznie grać na oryginałach przez xbl? Wiem, że unflash jest tańszy, ale jeśli wyczyszczenie lasera nie pomoże to będzie trzeba kupić nowy napęd, więc mój napęd mógłbym przełożyć do tej z niedziałającym a sobie kupić nowy i grać na xbl.

Wczytywanie...

Poleć forum