1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

laser

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez bochun1990pl, Luty 20, 2009.

1. bochun1990pl

bochun1990pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam pytanie czy po wymianie laseru x nadal bedzie czytal kopie zapasowe??

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Tak, będzie czytał kopie.

4. bochun1990pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki wielkie za odpowiedz.....a moze ktos wymienial i wie jakie sa mniej wiecej ceny tego zabiegu???

5. norbiks

norbiks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zamowilem wczoraj u swojego "uber hackera" laser do liteona za 120 zl (laser okolo 90 zl + montaz 30 zl). Gwarancje na sam laser dostaje na 1 rok. Jest niezle.

6. bochun1990pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no tak tylko ja niestety oddalem swojego xboxa360 do "specjalistow" tzn naprawiaja caly sprzet rtv i agd.....bo niegdzie w poblizu mojego miasta nie ma gdzie naprawic..... jak myslicie do ilu zlotych oplaca sie wymienic ten laser??

7. norbiks

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ostatnio sam laser do napedow benq / liteona do xboxa360 widzialem za 80 zl na allegro. Wczesniej tez bylem u takich "specjalistow" serwis rtv i agd, koles powiedzial ze z montazem lasera wyniesie to 200 zl (wkrecal mnie troche). Mysle ze za nowy laser nie powinno sie dac wiecej jak 100 zl.

8. bochun1990pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    heh no może za laser biorą 100zl tylko ze drugie tyle za robociznę:p .... niestety do 200 zl i tak kupie nowy bo niestety nie bedzie mial mi kto naprawic:/

9. norbiks

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak masz zamiar juz placic 200 zl, to juz lepiej calkowicie nowy naped kupic na gwarancji. 150zl za nowy naped (na allegro bez problemu kupisz, np samsunga) + 50 zl flash napedu.

10. pawelkrak

pawelkrak V.I.P V.I.P

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków/Wieliczka
    czasem wystarczy dobrze oczyscic soczewke laseru i działa dalej. Mialem taki przypadek ciagle tylko OPEN TRAY i 0 czytania plyt. Oczyscilem oko i czyta kazdą plytę. Warto to zrobic zanim sie podejmie probę drogiej naprawy.

11. norbiks

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dokladnie, masz mozliwosc to przeczysc optyke. Ja taka mozliwosc mialem tyle ze soczewka nie byla zabrudzona...

12. bochun1990pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    masz racje.....popatrzyłem na allegro i wymiana za powyżej 120 zl nie będzie opłacalna...dzięki za pomoc

edit
    ale mi juz wogole nic nie odczytuje...wkurzylem sie bo nie bylo zadnych objawow i nagle trach i nieczyta zadnej plyty a wczesniej wogole nie mialem problemu

Wczytywanie...

Poleć forum