1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Last.fm, facebook = epic fail

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Orth, Listopad 17, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Orth

Orth Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Resko - Szczecin - Berlin
    Nie mam zamiaru ukazywać swojej flustracji na ten temat, bo nie ma po co, po prostu. Nowa aktualizacja to największy upadek jaki mógł być, do teraz się zastanawiam po co ona jest, nie dla tego że programy które ona zawiera są nie przydatne, bo np last.fm to miły dodatek dzięki któremu nie trzeba żonglować draiverkiem z muzyką pomiędzy kompem a konsolą by posłuchać muzyki. Ale wybaczcie... Dlaczego gdy większość z nich jest DARMOWA na konsoli wymaga konta gold, no tak fajnie jest fejsbuk! wszyscy ci którzy nie zdążyli go poznać w końcu teraz mogą... co z tego jak jednak nie każdy... jednak i tak najśmieszniejsze jest w tym to że okey, mamy do ściągnięcia Last.fm TRIAL na 170min . śmieszne ale nie najbardziej, najbardziej śmieszne jest to że pomimo iż stacje są widoczne i nasza zakładka to i tak po włączeniu wita nas cudowny napis "nie jest obsługiwany twój region by dowiedzieć się więcej zobacz na www.last.fm/xbox." Moje pytanie brzmi. Po co człowiekowi ułatwiać życie kiedy i tak można zerznąć z niego kasę NAWET z DARMOWYCH programów?

Niczym swego czasu usługa Home w PS3
    [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=tE6jH59RN2E[/YOUTUBE]
    Tak teraz Facebook, Last.fm = EPIC FAIL

i tak na poprawę humoru choć i jego nigdy nie za dużo
    "jedna baba drógiej babie wsadzała do ___ grabie" .

2. Lotnik421 Xbox One

3. szyna55

szyna55 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Dokładnie zgadzam się z Tobą w każdym calu, ten update to jakieś nieporozumienie zapomniałeś dodać że usługa netflix nie dość że dostępna od konta gold to jeszcze trzeba za to płacić bodajże 13$ na 1miech coś śmiesznego nie licząc oczywiście time triala jaki dostajemy na początek. A i Zune też porażka "niedostępne z twojej lokalizacji".

Miało być fajnie a wyszło tak jak zawsze.

4. Kazik321

Kazik321 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płock
    mi się nie podoba ta aktualizacja... coraz bardziej interfejs zaśmiecają, tyle tych zakładek jest, że się można pogubić :/

5. Jechu

Jechu V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    91
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    z Syreniego Grodu
    powinno być DRUGIEJ i WSADZIŁA:) update dali dla banów a dodatki to tylko pretekst i do tego tylko dla posiadaczy golda. ps3 coraz bliżej:D

edit
    @down już poprawione:D

6. Marcinpl25

Marcinpl25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pruszków
    @up czemu napisałeś tego posta 2x?

@topic MS po prostu to banda wyłudzaczy kasy. Naje*** w okularach mają już o tej kasy. Nie wiem jak można zrobić coś płatnego z ogólnie dostępnego ,darmowego i legalnego. To po prostu żenada. Co do FM to do Polski nic nie dochodzi więc się nie dziwcie trzeba się cieszyć że przynajmniej mamy internet bo niedaleko nam do Afryki.

7. Orth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    no okey był błąd powinienem sam go poprawić ale już nie ma po co :) ostatnio czytałem w necie że można przeprogramować pada od x360 do ps3 i działa tak samo... więc ja już zbieram na ps3... nie lubiłem tam grać na padzie bo on nie wygodny był a teraz że mam dwa od 360 to jeden będę mógł przerobić

btw. tam dalej było "i tak sobie pchały, kijem dogadzały" :D

8. misiekmr

misiekmr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Orth, mógłbyś rozwinąć o tych padach , bardzo mnie to interesuje akurat :)
    Sry za OT ale to bardzo ważna dla mnie .

9. Orth

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    nom na yt był filmik jak chyba pad na kablu był a potem bezprzewodowy, poszukaj, po co robić offtop

10. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Epic Fail to brak źródła kolego w nagrodę warn :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum