1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Łatka do GTA Online w drodze

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez NikoBellic91, Październik 4, 2013.

1. NikoBellic91

NikoBellic91 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    691
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Tokyo

Minął kolejny dzień od startu Grand Theft Auto Online, a wiele osób nadal nie może się w ogóle zalogować do trybu sieciowego albo przejść początkowego samouczka z wyścigiem, który jest wymagany, by pchnąć wszystko dalej. Nieliczni szczęśliwcy, którym udało się rozpocząć zabawę, skarżą się natomiast na znikające postacie albo resetowanie ich statystyk. Rockstar poinformowało, że zdaje sobie z tego sprawę i możliwe, że ma wreszcie rozwiązanie.

Szczegółów nie znamy, jednak wygląda na to, że kłopoty nie leżą wyłącznie po stronie serwerów czy infrastruktury, ale dotyczą również samej gry. Dlatego wkrótce, być może nawet dzisiaj, pojawi się aktualizacja Grand Theft Auto V, która wyeliminuje zgłaszane błędy. Dotyczy to zarówno wersji Xbox 360, jak i PlayStation 3. Oby się udało.

Źródło#1: Łatka do GTA Online w drodze | Aktualności
    Źródło#2: Grand Theft Auto Online Launch Updates | Rockstar Games

2 użytkowników lubi ten post.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. yonekyo

yonekyo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  4. uczaj27

uczaj27 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Właśnie ja się połączyłem stworzyłem postać a potem trochę pograłem ,na drugi dzień chcę wejść do online a tu nie ma mojej postaci i musiałem ponownie ją stworzyć

Wczytywanie...

Poleć forum