1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Łatka do Minecrafta

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez MrKilljoy, Czerwiec 16, 2012.

1. MrKilljoy

MrKilljoy Liga XboxForum.pl Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wlkp
    Dzisiaj na Xbox Live zjawi się automatyczna aktualizacja do gry Minecraft: Xbox 360 Edition. Gracze mogą spodziewać się naprawienia niektórych wykrytych od premiery błędów, m.in. pojawiania się przeciwników we wnętrzach domów, blokowania się osiągnięć, jak również wyeliminowania pewnych niedoróbek graficznych. Ponadto twórcy dodadzą kilka nowych opcji, w tym automatyczne zapisywanie stanu rozgrywki oraz możliwość wyłączenia/włączenia wyświetlania podpowiedzi. Pełny spis czeka w rozwinięciu.

Features:-

* Added an autosave, and the ability to turn autosave off, or set it from 15 minutes up to 2 hours in 15 minute steps.

* Split the sensitivity controls into an in-game sensitivity and an in-menu sensitivity.

* Added an Interface Opacity slider in the settings for plasma screen users.

* Added a gamertag display in splitscreen, and the ability to enable/disable it in the settings.

* Added an option in the settings menu to enable/disable in-game hints.

* Added an option in the settings menu to enable/disable tooltips.

* Added a co-ordinate display to the in-game map.

* Added new sections in the How To Play on Multiplayer, Sharing Screenshots, and What’s New.

* Added a warning message when attempting to place lava near the spawn area.

Fixes:-

* Fix for the leaderboard crash when toggling between filters/leaderboards.

* Fix for server disconnect message appearing when offline or in leaderboards.

* Fix for issue where posting a screenshot to Facebook caused a back out to the main menu.

* Fix for clay generation.

* Fix for ‘Awaiting Approval’ showing all the time on some signs.

* Various crafting menu fixes.

* Fix for being able to stand on sugarcane.

* Fix for intermittent crash on saving.

* Fix for duplication bug with the furnace and dispenser.

* Fix for not being able to place water near the spawn area.

* Fix for intermittent problem on entering the Nether putting the player above the Nether world.

* Fix for frame-rate drop around the edge of the world.

* Fix for intermittent problem where some achievements were not being awarded.

* Fix for graphical issue with stairs.

* Fix for issue with enemies spawning inside a house when they shouldn’t.

* Fix for Zombie Pigmen not being counted for leaderboard scores.​

http://www.onlinecenter.pl/

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maniako1983

Maniako1983 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Radom
    Mam nadzieję, że w miarę szybko Minecraft w wersji na XBOX'a dogoni edycję PC pod względem możliwości i rozbudowania. Na konsoli dostaliśmy wersje alpha. Do tego przydałaby się jakaś promocja bo szkoda mi na ten tytuł 1600 Microsoft Points.

4. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Mnie wkurza to że zaczełem grać na mapce na której już troszkę się rozbudowałem ale za holere nie moge zrobić książki i biblioteczki bo na mojej mapie nie ma trzciny żeby zrobić papier lol. Przepłynełem caaałą mape dookoła wzdłuż w szerz no poprostu odkryłem cała. Były chyba tylko 2 drzewka trzciny ale wykorzystałem ją na tort.
    A w tych mijescach co ją zebrałem to nie chce rosnąć no i po prostu nie mam trzciny;/

5. K0TAKU

K0TAKU Banned Użytkownik

Polubienia:
    238
    Punkty za osiągnięcia:
    63

Chyba ten Minecraft sukcesu nie osiągnął, został wydany i słuch po nim zaginął ... Zresztą, nigdy nie zrozumiem fenomenu tak durnej gry, no ale cóż.

2 użytkowników lubi ten post.
  6. Lusus

Lusus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    75
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie osiągnął sukcesu? Milion kopii poszło w tydzień, w sumie ponad 2 miliony póki co. Niejeden AAA tytuł chciałby mieć takie wyniki. Nie jestem jakimś fanem klocków, ale przynajmniej to jakiś w miarę nowy pomysł w zalewie sequeli i odgrzewanych kotletów.

7. newuser1

newuser1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    94
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ta gra wymaga od człowieka kreatywności, niektórzy po prostu jej nie mają i łupią wiecznie w CoD lub BF3.

Więc durny to może być tylko człowiek któremu brakuje kreatywności i ocenia grę po wyglądzie.

3 użytkowników lubi ten post.
  8. Simo

Simo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Masz racje mi ta gra właśnie podoba się ze względu na kreatywność która w tej grze jest nie ograniczona, grafika mnie nie obchodzi, a te pikseli bardzo mi się podobają i przypominają mi moje C64 które z łezką w oku wspominam i te gry kozackie ale jak wiadomo młodze pokolenie nie wie o co mi chodzi zresztą nie otym chce tutaj pisac.

Jest dobrą odskocznią od tych wlaśńie CODów czy Beefów :p.

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum