Łatwe osiągnięcia to 40 tys. sprzedanych gier więcej

tyra96

Użytkownik
Użytkownik
Gdyby gierka była w miarę dobra to tak
a te osiągnięcia to nawet chce się je zdobywać
Ja dla nich niekiedy przechodzę grę kilku krotnie i staram się zdobyć jak najwięcej ale bez przesady
 

Kvazi

Użytkownik
Użytkownik
Ja gram głównie dla czystego funu,chociaż czasem patrze na achiwy bo chce wycisnac z gry maxa;)
A tak przy okazji Xbox 360 T-Shirts, Xbox 360 Gifts, Art, Posters, and more <---Kuszyleczki itp itemy:shisha
 

SebooL12 PL

Banned
Po co odkopujecie stare tematy?....
Co do tematu, jak piszę już posta to chociaż na temat.
Znam ludzi, którzy np graja non stop w cod, a od czasu do czasu kupi np L4D2 i truje każdemu cztery litery, żeby pomóc mu zaliczyć achievmenty i zaraz po tym jak to mu się uda od razu sprzedaje i dalej gra w cod
 

5HOOGUN

Banned
Ja gram głównie dla czystego funu,chociaż czasem patrze na achiwy bo chce wycisnac z gry maxa;)
A tak przy okazji Xbox 360 T-Shirts, Xbox 360 Gifts, Art, Posters, and more <---Kuszyleczki itp itemy:shisha
20 dolców za zwykłą koszulkę z nadrukiem RRODa, pzdr997 :p
 

NML

Użytkownik
Użytkownik
Fakt gs to rzecz pożadana, ale dla mnie najważniejsza jest frajda z gry i czy ta gra mi sie podoba a jakie ma acziwy stawiam na drugim miejscu. Oczywiście staram sie wycisnać z tych gier oczywiście maxa. No ale jak już kupiłem to wiem co biore:)
 

maciek1027

Użytkownik
Użytkownik
takie trochą noobwskie pytanie, ale... te punkty GS do czego służą?
 

NML

Użytkownik
Użytkownik
Do zdobywania avatarów np , ale co najważniejsze oczywiście DUMA :)
 

elosiema

Banned
da się w Polsce tą koszulke gdzieś kupić?Bo u hamburgerów 18 zielonych i fatyga z przesyłką to dziękuję
 

szychabarca

Użytkownik
Użytkownik
Nie we wszystkich grach tak łatwo zdobywa się achievement i za to lubie w nie grać bo troche trzeba się pomęczyć.
 

inteligo

Użytkownik
Użytkownik
kiedys Gs mialy dla mnie znaczenie , teraz gram tylko dla przyjemnosci i tylko w to co fajne
 

Do góry Bottom