1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Layer Brake Option

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez tomekszcz91, Październik 24, 2010.

1. tomekszcz91

tomekszcz91 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, właśnie miałem zamiar wypalić San Andreas na x360 który został wrzucony wczoraj na forum. Pierwsza sprawa trzeba koniecznie nagrywać to na DVD DL? Druga to wyskakuje mi "User Specified layer brake position conflicts with image specified layer brake position"
    I mam opcję tak, nie ale póki co anulowałem. Pomóżcie bo nie chce płyty zmarnować

2. Lotnik421 Xbox One

3. zetrov

zetrov Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Lodz, Poland, Poland
    Tak musisz ns dvd dl a layer przynajmniej u mnie bierze z tego pliczku dvd i wsztstko ladnie sie nagrywa
    I na forum masz poradniki kolego.
    Sent from my HTC Magic using Tapatalk

4. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    tu sobie poczytaj >> http://xboxforum.pl/dla-swiezakow-f79/brak-pliku-dvd-70045.html
    pewnie źle ustawiłes w programie / popraw

Wczytywanie...

Poleć forum