1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

layerbreak problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szato1991, Styczeń 11, 2013.

1. szato1991

szato1991 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema wszystkim. Kupiłem sobie dzisiaj płytę (verbatim) w celu sprawdzenia burnermax payload v0.15. Wszystko ładnie program mnie poinformował, że nagrywarka jest obsługiwana (TSST Corp TS-L633C - laptopowa) więc wziąłem się za nagrywanie. Problem polega na tym, że po wypaleniu w ImgBurnie i po rozpoczęciu weryfikacji dostałem komunikat "Layerbreaks do not match" po czym proces nagrywania się zakończyl. Mimo procesu nagrywania w imgburnie płyta jest niby czysta (jest to w ogóle możliwe?). Następnie spróbowałem nagrać clonecd, jednakże bo wybraniu pliku .dvd odrazu dostałem komunikat "LayerBreak=2133520 is not found". Dodam, że po otworzeniu pliku .dvd w notatniki layerbreak się zgadza, jest ustawiony na 2133520. Czy ktoś wie w czym tkwi problem? Z góry dzięki :)

Wczytywanie...

Poleć forum