LCD - czarny obraz, CRT - wszystko ok.

kajdzioch90

Użytkownik
Użytkownik
Witam,

Przeszperałem forum i nigdzie nie znalazłem problemu podobnego do mojego, który wydawać się może banalny, jednak nie mam pojęcia jak go rozwiązać.

Gdy chcę podłączyć konsolę pod monitor LCD, ten w ogóle nie reaguje, nie wyświetla się nic, jest tylko czerń. Tym samym kablem podłączona konsola do monitora CRT wyświetla wszystko w porządku.

Ktoś wie co może być tego przyczyną?
 

DjKwaku

Użytkownik
Użytkownik
rozdzielczosc ?? odswiezanie ?

innej mozliwosci (chyba) nie ma

monitor LCd ile cali ??
 

kajdzioch90

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdzałem na najniższej, potem na 1024x768.

LCD ma 18 cali, a CRT 17.

Hm, odświeżanie... Zaraz sprawdzę, nie pamiętam czy sprawdzałem (bo już z milion sposobów robiłem).

EDIT:
Nie mam takiej opcji jak "Odświeżanie". Jest rozdzielczość, referencja i format obrazu.
 

DjKwaku

Użytkownik
Użytkownik
18 cali ?? to jakas nowa panorama HD ready ?

a powiedz mi jakim kablem podlaczasz ?? w LCd masz wiecej niz 1 wejscie ?? jezeli tka to moze on nie wykrywa ze cos podlaczyles gdzies na obudowie musi byc guzik Source klikaj moze monitor sie sam nie przelacza na inne zrodlo obrazu
 

kajdzioch90

Użytkownik
Użytkownik
To stary monitor, ma 18 cali. Oprócz wejścia D-sub (czyli takiego jak w CRT) ma też wejście DVI. Kabel, którego używam wygląda tak jak ten - KABEL XBOX 360 VGA HD AV LCD/CRT XBOX360 GOLD KX1 (640775482) - Aukcje internetowe Allegro ,

Monitor to NEC MultiSync LCD 1810x.

Na monitorze mam taki przycisk DVI/D-SUB, ale nic się nie dzieje kiedy w niego klikam.
 

kajdzioch90

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli to ma jakieś znaczenie, to przy włączonej konsoli światełko jest zielone, a przy wyłączonej zmienia kolor na pomarańczowy.
 

DjKwaku

Użytkownik
Użytkownik
hmmm no to ja Ci juz nic wiecej nie pomoge... moje pomysly sie skonczyly na ten temat

jedyne co bym jeszcze sprawdzil to jak sie wyjmie memerke albo dysk to konsola robi nowe ustawienia ? tzn nie jestem pewny ale moze cos w ustawieniach konsoli mu nie pasuje i najlepiej odpalic ja "na nowo"
 

DjKwaku

Użytkownik
Użytkownik
acha czyli monitor wykrywa ze cos jest podlaczone ale nie potrafi wyswietlic obrazu ....

musisz bawic sie ustawieniami w konsoli ....


Ps. moze ktos polaczyc mojego posta ?? myslalem ze samo sie polaczy
 

kajdzioch90

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki. Może ten monitor jest po prostu zepsuty? Potem sprawdzę na innym urządzeniu.
 

Bandzioch

Banned
Użytkownik
moze uda ci sie uruchomic tym sposobem - YouTube - How to reset the resolution on an Xbox 360
 

Do góry Bottom