1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LCD do Xboxa360

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez MiQ, Styczeń 28, 2009.

1. MiQ

MiQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam, zastanawiam się nad zakupem monitora do xboxa i mam sporo wątpliwości co do modeli. Mam mały pokój więc TV 32" stanowczo za duży do mojej klitki:p. Odległość max z jakiej będę korzystał z ekranu to ok 2,5m ile cali powinienem kupić ekran i jaki? Na ten cel planuje wydać max 450zł i chciałbym podłączyć przez HDMI i wyprowadzić głos na głośniki 2.1 Logitech Z2300. Proszę o rady i dlaczego taki a nie inny. Może być używany zawsze mniej wydam a lepszy będzie sprzęcik:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Deksiu

Deksiu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    powinienes miec monitor 27 cali, ale za 450zl z hdmi to ty nic nie znajdziesz, chyba warto bedzie jeszcze troszke dozbierac:)

4. eXtrim

eXtrim Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja bym na twoim miejscu kupił monitor z tunerem (sam taki mam i jestem baardzo zadowolony)

PLUSY:
    - telewizja i komputer w jednym pudełku
    - pilot (nie trzeba wstawać, by przełączyć na chwilę na komputer)
    - PIP (Picture in Picture - siedzisz na kompie/grasz w x'a i jednocześnie oglądasz w małym okienku telewizje)
    - duża ilość wejść (ja nie mam HDMI, ale kupiłem monitor prawie 3 lata temu)
    - Full HD (tego też niestety nie mam)

MINUSY:
    - cena
    - awaryjność w starszych modelach (miałem ten problem, ale kupowałem jak to była nowość, obecnie nie powinno być takich problemów)

Nie dawno na rynek wszedł nowy model Samsunga T240HD. Full HD, 24', 2 HDMI, tuner DTV, głośniki SRS TruSurround XT, reakcja 5ms, kontrast 10000:1, ogólnie pełen wypas, stylistyka też fajna. Mój kolega go ma więc widziałem na żywo i z całego serca mogę polecić (sam miałem kupować, ale mój był jeszcze na gwarancji, więc naprawili mi za darmo). Na prawdę jest wart swojej ceny (chodzi po ok. 1300zł). Gdybyś chciał coś tańszego, to oczywiście są inne, starsze i tańsze modele Samsungów/LG bez Full HD, głośników SRS i mniejszej przekątnej (w 800zł powinieneś się zmieścić).

Według mnie to rozwiązanie jest idealne, jeśli masz monitor "z dupą", masz telewizor w pokoju no i masz mały pokój. Jeśli masz już płaski monitor, myślę że najlepszym wyborem będzie kupno telewizora, a nie monitora - za takie same pieniądze będziesz miał więcej cali. Moim zdaniem warto zainwestować w Full HD ewentualnie HD, by móc w pełni się cieszyć grafiką konsoli trzeciej generacji.

5. MiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  6. eXtrim

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Parametry ma dobre, jednak poszukałbym czegoś bardziej europejskiego, myślę że może być problem z serwisowaniem (niby pisze że jakiś zaprzyjaźniony serwis ale...) Jednak rozglądasz się w dobrym kierunku ;)

7. MiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wiem nie wiele na ten temat. Wiem tylko tyle że ma 16:10 i będą czarne paski, no i wejście HDMI co mi dużo ułatwia, a jeśli chodzi o Europejskie to ciężko mi w tej lub przybliżonej cenie znaleźć coś konkretnego ale nie ma co się oszukiwać orłem w tej dziedzinie nie jestem i o panelach LCD wiem nie wiele.

Jeśli Europejskie to może to ale tutaj dochodzi mi problem kabla a jeśli VGA to tylko BigBena lub Microsoftu nie chce bubla kupować bo wiem jak ważny jest kabel analogowy.

http://www.allegro.pl/item531092644_monitor_asus_vw221d_22_5ms_gw_3lata_fvat_leder.html

8. ghost02

ghost02 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław | GG 2005759
  9. MiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  10. CuxPL

CuxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Prochowice
    ten fajny czas reakcji 2 ms ,będzie ci się płynnie grało i do tego ma HDMi

11. eXtrim

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Powiedz mi, czy ma on służyć tylko do gry na x'ie, czy też jako komputer, czy może jeszcze jako telewizor (dekoder zawsze można podłączyć).

12. tomasz222

tomasz222 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bochnia kolo Krakowa
    kupuj smialo 22 cale minimum.......bo wnet bedziuesz zalowal ze za maly....ja mam pokoik prostokat 2.50 na 5 m..wiec wymiarowo mam praktycznie tyle samo co ty...a w pokoiku lekko upchalem tv 32 cale LCD + xbox+kino domowe ...a obok komp + scaner+drukarka+ monitor 22 cale..i jakos miejsca mam wystarczajaca.....bo wszystko cza z glowa robic:).........

13. eXtrim

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bez przesady, nie rób sobie centrum dowodzenia z pokoju. Na taki pokój w zupełności wystarczy 24'.

PS. Tomek wiem że kochasz guziczek pomiędzy , a ? ale błagam Cię, nie nadużywaj znaków interpunkcyjnych, tego nie da się czytać. Pisz poprawnie używając wielkich i małych liter o ogonkach nie wspominając.

14. MiQ

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To sporo żeś tam upchnął , monitor potrzebuję głównie do Xboxa i czasami do laptopa żeby film wyswietlić bo na laptopie mam 15.4". Wiem już że 22" wystarczy więc zakres wyszukiwań się zawężył. Jaki model teraz? Czy ten Gatewey czy LG? A\ może jeszcze jakiś inny?

15. eXtrim

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odpowiedz proszę jeszcze na ten mój post.

Wczytywanie...

Poleć forum