lcd- tv i xbox?

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Remaniac

Banned
Użytkownik
Witam.
Czy na czymś takim OKAZJA CENOWA NOWOCZESNY TV LCD 29'' 1366x768 DVI (942910406) - Aukcje internetowe Allegro można oglądać jednocześnie telewizje (podłączyć taki biały kabel z tyłu żeby kablówka była) i zapisywać na nim różne kanały? np:

kanał nr 1 - TVP 1
nr 2 - TVP 2
nr 3 - TVN
itd..

i czy można grać na nim na xboxie? czy tylko grać i kablówki nie można mieć albo trzeba mieć do tv taki adapter (nie pamiętam jak sie nazywało?) żeby była kablówka ?? :shisha
 

matheok

Banned
daj se spokój ziom z tym
 

Remaniac

Banned
Użytkownik
ale pomogłeś.. naprawdę się wysiliłeś.

Pomoże ktoś? (ale nie jak pan powyżej)
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
Dokladnie daj sobie z tym spokoj to ani wejscia hdmi nie ma antenowego tez jakos nie widze kontrast slaby nie polecam ci tego bo bedziesz sie tylko wku*wial
 

gipadam86

Użytkownik
Użytkownik
dokładnie słabe parametry tego TV, ja osobiscie mam taki:
!OKAZJA! LCD TOSHIBA 32'' 32AV605 NOWY GW/FV (926269130) - Aukcje internetowe Allegro

co prawda nie ma on Full HD ale tak naprawde ile gier jest w full HD...:D

a sam osobiscie jestem z niego zadowolony:)
 

Remaniac

Banned
Użytkownik
ale mi nie chodzi konkretnie o ten tv tylko dałem przykład.
każdy lcd jest do **** i nie da się do niego kablówki podłączyć?
to chyba dozbieram troche mamony i zainwestuje w plazme :>
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
Nie tylko w tym tak jest ja mam lcd samsunga i normalnie jest wejscie na antene tylko ten co podales to syf i w nim nic nie ma bo wydaje mi si eze to taki duzy monitor tylko jest
 

Damick

Użytkownik
Użytkownik
Trudno żeby nie było wejścia na kabel od kablówki :) Jeżeli chodzi o zapisywanie kanałów to każdy pierwszy lepszy to ma i nie jest to jakaś nowa funkcja :) Xboxa możesz podłączyć kablem EURO lub takim KABEL XBOX 360 VGA HD AV LCD/CRT XBOX360 GOLD KX1 (928489385) - Aukcje internetowe Allegro , jednak dużym minusem jest brak wejścia hdmi, co jest w dzisiejszych czasach standardem. Jeżeli nie zależy Ci na jakości obrazu jakiejś super ultra extra i telewizor kupisz po atrakcyjnej cenie to warto. Jednak na tylu calowym telewizorze raczej nie obędzie się bez gry w hd. (gra na zwykłym kablu wygląda koszmarnie). Tak więc ja bym radził Ci znaleźć inny z wejściem hdmi, chyba że grę na xboxie będziesz traktować jako dodatek. :)
 

gipadam86

Użytkownik
Użytkownik
ale mi nie chodzi konkretnie o ten tv tylko dałem przykład.
każdy lcd jest do **** i nie da się do niego kablówki podłączyć?
to chyba dozbieram troche mamony i zainwestuje w plazme :>
ty chyba nie czytesz tego co odpisalem luknij na link do tego co ci podalem i jest tam gniazdo antenowe bo kablówkę mam do niego podłączoną...

ten który podałeś jako przykład to faktycznie jest do ****:D

w LCD nie patrzy się na markę tylko na parametry panela czyli ekranu:
np:

Panel LCD
Proporcje ekranu: 16:9
Rozdzielczość: 1366x768
Kontrast dynamiczny*: 18 000:1
Jasność (cd/m^2): 450
Kąty widzenia: 178
Kontrast statyczny: 1 200:1
Czas reakcji GTG: 8ms
 

Remaniac

Banned
Użytkownik
a ile kosztowało by naprawienie czegoś takiego?
PLAZMA PHILIPS 42" uszkodona model 42pf7520 (937458111) - Aukcje internetowe Allegro
albo takiego :
http://www.allegro.pl/item926802938_panasonic_viera_42.html

Wiesz.. to jest tak że nie wiem już nawet jak wygląda dobra grafa, a powodem tego jest pewnie to że gram na xboxie na 12 letnim telewizorze (gruchot jakich mało, ciężko jest do niego dokupić pilot jak się jeden popsuje) i do tego ma może z 20 cali ;D
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
wydaje mi sie ze matryca okolo 500-600zl + robocizna ... to troche wg mnie nie oplacalne
 

Remaniac

Banned
Użytkownik
o kurka wodna :O!

myślałem że to granica 100-200zł.

więc odpuszcze sobie plazmę z uszkodzoną matrycą.

zbieram teraz 1000zł na nową plazmę ok 30cali.
za rok może uzbieram, ale teraz muszę grać na gruchocie.
Wszelkie datki mile widziane. .
 

gipadam86

Użytkownik
Użytkownik
nie opłaca się w takie coś się bawić matryca może kosztować od 500zl do 1000zl w zależności od producenta panelu LCD, jeśli nie masz dostępu do takich rzeczy to nie radze bawić się w takie rzeczy bo szkoda twojego czasu i pieniędzy:

a odnosnie tego PLAZMA PHILIPS 42" uszkodona model 42pf7520 (937458111) - Aukcje internetowe Allegro to taki temat pojawił się na forum elektronicznym na elektrodzie w 2008 więc nie należy do nowości i gościu został bez odpowiedzi odnośnie naprawy...

a w serwisie możesz słono zapłacic za tego typu usługę
 

dererere

Użytkownik
Użytkownik
dokładnie słabe parametry tego TV, ja osobiscie mam taki:
!OKAZJA! LCD TOSHIBA 32'' 32AV605 NOWY GW/FV (926269130) - Aukcje internetowe Allegro

co prawda nie ma on Full HD ale tak naprawde ile gier jest w full HD...:D

a sam osobiscie jestem z niego zadowolony:)

FULL HD SAMSUNG P2470HD MPEG-4 50000:1 SKLEP Wwa (926244780) - Aukcje internetowe Allegro KOSZTUJE TYLKO 1100zl!
najlepszytelewizor w tej kategorii cenowej do 2200zl
kontrast 50000:1 mpeg4 full HD trusurroundxt dnie .24cale! czyli możesz siedziec blisko(widać lepiej) i wychodzi o wiele lepiej niz fullhd 32cale. ponieważ masz i tu i tam 1920pixeliwszerz i 1080 pixeli wzdluz a w mniejszym są mniejsze wiej w konsekwencji dająlepszy obraz który mniej pixelizuje
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
hahah najepszy jak to nawet telegazety nie ma :D
 

gipadam86

Użytkownik
Użytkownik
FULL HD SAMSUNG P2470HD MPEG-4 50000:1 SKLEP Wwa (926244780) - Aukcje internetowe Allegro

ma telegazete....

Funkcje specjalne:

Głośniki multimedialne 2x3W, Telegazeta,

na moje trochę mały jak na TV:) ale może kolega zainteresowany będzie:)
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
jak ma telegazete to znajdz mi klawisz odpowiedzialny za wlaczanie jej
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Przecież to nic innego jak monitor z tunerem TV a nie TV jako taki

Co do FullHD - no na 24" to po prostu będzie taka różnica że szok :D Ludzie FullHD to widać od 37"...
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Co do założyciela tematu:

Nie kupuj plazmy. Na matrycy wypalają się obrazy statyczne, np. znaczek tvn.

Potem to okropnie wygląda, bo ślad zostaje na zawsze.

A poza tym plazma pod konsole to w ogóle nietrafiony pomysł.
 

Remaniac

Banned
Użytkownik
wiecie chłopaki, dla mnie telegazeta nie jest superważna. w moim 12-latku nie ma jej od 12 lat i jak dotąd jej nie potrzebowałem. pozatym mogę sobie kupić teleprogram albo sprawdzić na o2.pl co będzie ciekawego leciało ;D
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom