1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Leafowa środa(16.12) z MW2 !!!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez krzychu098, Grudzień 13, 2009.

1. krzychu098

krzychu098 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A więc postanowiłem zebrać użytkowników świetnego programu leaf na grze w MW2. Spotykamy się w środę o godzinie 19.00 i pykamy, jeżeli ktoś ma mocnego kompa i jest pewien że w środę będzie mógł postawić nam serwer niech napisze w tym temacie. Proszę o mniej więcej napisanie kto będzie obecny, jeżeli ktoś nie ma znajomych na leafie to po pełną listę zapraszam do tego http://xboxforum.pl/ustawki-f55/xlink-leaf-czyli-sposob-na-granie-po-banie-30928-48.html tematu :) Do zobaczenia !!!

P S Jeżeli to spotkanie odniesie sukces proponuję się umówić na jakiś stały termin żeby sobie pograć.

@Mój tag na leaf :
    krzychu098pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. anchelutte

anchelutte Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Ja bardzo chetnie moge codziennie ale jest maly szczegol - nikt nie potrafi powiedziec jak na tym grac.
    Jezeli jednak sie uda to ja codziennie moge grac - nick na leaf anchelutte

pozdrawiam.

Poleć forum