1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

League of Legends

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ysy, Marzec 30, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ysy

ysy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Przygotuj się na szybką, przepełnioną rywalizacją grę,która przetestuje sprawność twoich palców i twojego umysłu. Stań się potężnym Przywoływaczem i wzywaj odważnych bohaterów, by walczyli za ciebie na Fields of Justice. Wybierz spomiędzy ponad 75 wyjątkowych postaci i walcz na arenach 5v5 i 3v3 w niesamowitym, stylizowanym świecie. Przygotuj się na najlepsze elementy gier opartych o sesje, połączone ze stałymi elementami MMORPG. Zagraj za darmo już dziś!

Kod:
    http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4f1adb3978858337247416

2. Lotnik421 Xbox One

3. majster323

majster323 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    28
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gram od jakiegoś czasu i niezłe to jest. Spodoba się osobom które grały w Warcrafta 3. Plansza DotA to było to!! W sumie to ci ludzie od DotA stworzyli LoLa :p

4. Xanthi

Xanthi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sędziszów
    Grałem trochę, ale jak dla mnie to wieje nudą (;

Wysłane z mojego iPhone'a przez Tapatalk

5. mitsurugi6

mitsurugi6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Gram od czasu do czasu i mogę polecić grę, ale można się nieźle zdenerwować jak 15 razy pod rząd wylosuje ci z góry ustawiony team:culpability:

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum