1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Left 4 Dead 1

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez chowuscod4, Maj 18, 2010.

1. chowuscod4

chowuscod4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jaworzno
    Witam, mam pytanie, chciałbym kupic left4dead na 360, głównie do live, i możecie powiedziec mi ile graczy w to jeszcze gra? są lagi?, gralem kiedys w ta gre na pc, przypadła mi do gustu, ale teraz komputer jest zepsuty ;-), takze musze grac na konsoli... zagralbym w 2 ale po 1 jest droga a po 2 nawet mi sie nie podoba ;p(gralem w demo)

ps. jak mozecie to odpiszcie szybko bo jak siostra zobaczy ze jeste na jej laptopie to mi chyba jaja urwie

2. Lotnik421 Xbox One

3. Taz

Taz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kołobrzeg/Szczecin
    Ludzi gra dużo , grywam w L4D sporo. Lagi? nie zauważyłem zawsze płynnie wszystko śmiga.(zależne od Hosta)

4. moon

moon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    z przestrzeni kosmicznej :D
    Moze ci jader nie urwie, haha :D

A co do tematu, polecam ci l4d :p fajna gra ;) (co sam zauwazyles) mozna max grac w 4 osoby (w 1 teamie / zombies vs humans cos takiego :D) a Kampanie tylko we 4.
    Czy duzo osob w to gra, taak ;) bardzo duzo. A lagi to sa zalezne od twojego Hosta. :p

5. chowuscod4

chowuscod4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Jaworzno
    W takim razie kupie
    ;P

Wczytywanie...

Poleć forum