1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Left 4 Dead 2 - jak włączyć SPLIT SCREEN

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rozzy, Czerwiec 24, 2012.

1. Rozzy

Rozzy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Chciałem z moją panną poszpilać w L4D2 na splicie, ale nie wiem jak to uruchomić... Niby jak wejdę w kampanię to jest coś o podzieleniu ekranu, ale gdy to wybiorę wyskakuje komunikat o konieczności wyjścia do MENU... Z góry THX za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. sid333

sid333 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdzieś
    Chyba druga osoba musi nacisnąć start ale nie jestem pewien bo grałem już dawno temu

4. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    Najlepiej gdybyś utworzył dla niej osobne konto na xboxie, niekoniecznie z xbox live. Wtedy jednym pasem logujesz się na jedno konto a drugim na drugie i Dajesz opcje split screen

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

5. Rozzy

Rozzy Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już doszedłem jak to zrobić. Trzeba utworzyć konto tak jak kolega wyżej pisze i potem, gdy są odpalone dwa kontrolery sama wyskakuje opcja kampanii dwuosobowej.

Wczytywanie...

Poleć forum