1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Left 4 dead 2 <pl>

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez KaMiL6195, Styczeń 1, 2010.

1. KaMiL6195

KaMiL6195 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Do kasacji !
    Aukcja zakończona

2. Lotnik421 Xbox One

3. KaMiL6195

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    @UP!

4. sebool12

sebool12 Guest

5. KaMiL6195

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    cena jest na aukcji napisana na allegro ;)

6. Respev

Respev Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    ~Kraków
    Drogo.

Left 4 Dead 2 X360 XBOX 360 NAJTANIEJ HIT (862037749) - Aukcje internetowe Allegro - Używka w pudełku zastępczym, 110zł.

A tu nówka w folii (multilanguage, j. polski jest mimo, że w aukcji pisze, że po angielsku):
    LEFT 4 DEAD 2 X-BOX 360 NÓWKA FOLIA!!! (869603623) - Aukcje internetowe Allegro - 140zł.

A ty sprzedajesz używkę za 155zł...

Drogo jak za grę UŻYWANĄ, a nie NOWĄ.

7. KaMiL6195

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Mysłowice
    Drogo? To co ja mam powiedzieć jak ja za tą grę dałem 190zł ponad tydzień temu?! Na bank jej nie sprzedam za jakieś marne 100zł bo bym stracił dużo kasy. A gra prawie nowa. Ta pierwsza aukcja to jest sama gra w pudełku zastępczym ;) Kompletnie bez niczego. A ta druga aukcja to jakiejś osoby która się chyba nie zna za ile ta gra jest w sklepach. a ja za tyle sprzedaje bo gra była raz w napędzie i grałem w nią nawet nie tydzień więc nie będę za nią brał jak za używaną nie wiadomo ile grę. A nówki są za 170-180zł na allegro. To co za 140zł jest to nie wierze żeby to wystawiła osoba znająca się na tym a po za tym gra jest z Anglii gdzie ta gra gra kosztuje 20-25 funtów więc to i tak nadłożył sobie ktoś ceny. Kumpel 3 dni temu sprzedał L4D2 za taką samą cenę 155zł.

8. sebool12

sebool12 Guest

Koleś handluje grami jak coś, na przyszłość pisz to co jesteś pewien, taki mały fail .

Wczytywanie...

Poleć forum