1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

left 4 dead

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez blake, Październik 1, 2009.

1. blake

blake Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam
    na samym początku zaznaczam że nie gram na xbox live bo konsolke mam dopiero od niedawna no i w gre narazie wchodzi tylko single. włączam left 4 dead kampanie jednoosobową i normalnie nie ma żadnej fabuły, ciągłości nie wiem jak to nazwać ;p po prostu mam do wyboru rodzaj kampanii a z tego nawet rozdziały których nie przeszedłem? po przejściu rozdziału gra wogóle mi się nie zapisuje (nie wiem czy tak ma być?) po ponownym załączeniu gry mam znowu wchodzić w kampanie i wybierać kolejny rozdział by jakoś to przechodzić? z tego wszystkiego wnioskuje że ta gierka raczej na multiplayer? :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Tak gra jest głównie przeznaczona na multiplayer, tryb jednoosobowy jest nudny i granie w ten tryb moim zdaniem mija się z celem.

4. KrzQ

KrzQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Szczecin,Doncaster
    blake no niestety ale powiem ci szczerze ze tez się przejechałem na tej grze na offline:(
    ale jak juz pograsz online to inaczej się gra ale dalej powalająca gra nie jest, ale to moje zdanie i nie sugeruj się nim bo są miliony graczy którym ta gra się podoba nawet bardzo bardzo;)

5. L4mia

L4mia Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    44
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    KRK
    mam inne zdanie co do multi - gra ma klimat miód i jest wybitne relaksująca - na singlu jest.... - to tam jest singiel????

6. miras_92

miras_92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz//Hull
    jest tam single i mi sie nawet podoba lubie postrzelac do calej hordy zombich lecacych wprost na ciebie :p
    najlepsza zabawa jest na najtrudnieszym poziomie jak ci tank wyleci i sie go prawie nieda zabic
    w multi jeszcze nie mialem okazji pograc ale pewnie za jakis czas bede gral na multi i napewno jest przednia zabawa ;)

7. miras_92

miras_92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bydgoszcz//Hull
    co do multi to mysle ze bez swojej czworki to nie ma co startowac badz bez dobrego angielskiego bo tak to sie grac nieda czasem

8. Mariano86

Mariano86 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Gdańsk
    gra w singleplayer'ze nie daje takiego fun'u co gra z przyjaciółmi na xbox live.. postarcie starowane konsolą czesto wpieprzają się pod celownik i nie daja sobie rady z ratowaniem rannych :/

Wczytywanie...

Poleć forum