1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

legalizacja xboxa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez stonka, Grudzień 23, 2012.

1. stonka

stonka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam. Zamierzam zalegalizaować moją konsolę, ale zanim to zrobię potrzebuję kilku informacji, a mnianowicie:
    1 w jaki sposób to zrobić (czy samo podłączenie do internetu wytarczy?)
    2 czy dzięki zalegalizaowaniu będę mógł korzystać z pomocy technicznej serwisu?
    3 czy będą działały legalnie zakupinone gry?
    Z góry dziękuje za info:unconscious:

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa522

mrowa522 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    52
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Częstochowa
  4. Seb93

Seb93 XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    92
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    xbox o ile mi wiadomo nie jest narkotykiem choć można powiedzieć że niektórzy są uzależnieni :)

5. stonka

stonka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    generalnie chciałbym móc korzystać z aktualizacji w necie (choćby do oglądania filmów:), oraz chciałbym móc grać w nowe gry zakupione w sklepie-legalnie. Nie znam się na tym, ale gość od którego kupiłem konsolę, powiedział mi, iż przy próbie aktualizacji przez internet zostanie zbanowany czy jakoś tak:-(

6. Remek00

Remek00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie wiem jak to wygląda teraz, ale kumpel kiedyś miał przerobioną konsolę i skorzystał z update dash'a, który wtedy tą przeróbkę kasował, jeżeli dobrze pamiętam. Wiem, że na początku chciał pojechać do jakiegoś kolesia, który wgrałby mu oryginalnego softa, ale zaryzykował z aktualizacją i minął już z rok, a bana nie widać. A w gry oryginalne możesz grać cały czas - czy z przeróbką, czy bez. I pomoc techniczna od samego microsoftu raczej odpada. Chyba, że przy przerabianiu nie były zerwane plomby.

7. stonka

stonka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    oki, jedno już ogarnąłem:applause:, dzięki. A teraz następne pytanko: podłaczyłem pendriva z bajakmi dla dzieciaków, ale niestety pokazał się komunikat z prośbą o aktualizację do tego rodzaju zapisu, gdzie mogę znaleźć takową ?

8. Remek00

Remek00 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeżeli się nie mylę to jedyną opcją jest aktualizacja online - czyli będzie potrzeba podłączenia xboxa do internetu, niestety. Może jednak jest jakaś opcja i ktoś wie coś na ten temat to powinien podratować, ale wątpię.

9. stonka

stonka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki, życzę Wesołych Świąt:courage:

Wczytywanie...

Poleć forum