1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Legendary - wrażenia

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez dzikiskunks, Listopad 18, 2008.

1. dzikiskunks

dzikiskunks Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dzięki grze Legendary zrozumiałem dlaczego warto mieć przerobioną konsolę: żeby przypadkiem nie kupić tak beznadziejnej gry za 169 zł. Współczuję tym, którzy nabyli oryginał, bo gra jest tragincza. Jeszcz głupsza od Turning Point: Fall of Liberty! Grafika jak z poprzedniej epoki, ziemia się trzęsie, latają kwadratowe ptaszyska, a przecież na enginie Unreal3 można robić na prawdę ładne gry, a tu taki syf. Fabuła niczym wyjęta z dupy: głowny bohater najpierw narozrabiał, a później chce zbawiać świat. Może ta gra była by hitem roku, ale 5 lat temu. A już myślałem, że to tylko na PC wychodzą niskobudżetowe, tandetne, szmirowate gry. Ale tam przynajmniej kosztują one 19,99 zł i są dodatkie do jakiegoś czasopisma z etykietą Mega Hit - dekla klozetowego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. smiti

smiti Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chorzów
    Odp: Legendary - wrażenia

Chyba chciałeś kolego dodać, że to twoje zdanie ? Jeśli ktoś kupuje oryginalne gry to nie kupuje wszystkich tylko te najlepsze a nawet jeśli to docenia kasę wydaną na grę i wyciska z niej ostatnie soki. To jest właśnie plus kupowania oryginalnych gier. Poza tym to mógł byś ospojlować co nieco bo możesz komuś zepsuć zabawę. I naprawdę ludzie dodawajcie: "Według mnie" bo innym ta gra może się podobać. Że Tobie jest żal 3zł za zużytą verbatimke wcale nie znaczy, że ja żałuję wydanych 170zł na grę.

4. papux

papux Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Zgadzam się z założycielem tematu.

Gra jest śmirowata, liniowa, graficznie to już jest poniżej gleby.
    Szkoda że zmarnowałem 3zł na płytkę.

Nie polecam nikomu.

aaaaa....bym zapomniał

Według mnie...
    ;D

5. swiatek94

swiatek94 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

jestem tego samego zdania co poprzednicy ta gra krótko mówiąc to "kupa" tragedia grafika ha w Cod 2 była lepsza sam gameplay lipny wszystko takie kwadratowe i te potwory na początku gry tragedia ;/ mocno się zawiodłem miał być HIT mamy SHIT ; D tyle ode mnie

6. HaRdY

HaRdY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kwidzyn

jak ja sie ciesze ze niejestem sam :D ja w plecy jestem 5 zl ;/ drogie te verby u mnie sa ale co tam.

7. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce

Tandeta, 4.50 zł w plecy :( Na pewno nie kupujcie oryginału :(

kolejna gra obok FarCry IP której nie ruszę :mad:

8. kacprzak1991

kacprzak1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Gdzie wy mieszkacie ze tak tanio macie płytki??;p. Ja mieszkam w Lca i wydawało mi sie ze naprawde tanio mam kupując za 5 zł w HURTOWNI!!;p A teraz wiem zeby tej gry nie załatwiac:)

9. Fydeus

Fydeus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza

Gra faktycznie z kategorii horror roku - śni się po nocach jak można zepsuć dobrze prosperujący tytuł. Nie jest warta nawet 4zl na płytkę.

P.S Kolego smiti - ostatnie soki można wycisnąć z każdej gry. Uwierz ze nawet orginaly jeśli są tandetne lądują na szafce albo na allegro. To ze kupiłeś kupę za 170 zł wcale nie znaczy ze musisz nią brudzić dłoni , i nie chodzi tu o szacunek do pieniędzy ale dla samego siebie

10. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Dobrze ze co poniektorzy pisza tak dosadnie o swoich doznaniach co do tej gry.
    :lol: bo mialem sobie juz zakupic orgina:\

11. aaaqqq111

aaaqqq111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    zgadzam się z poprzednikami zamiast hit-u mamy shit

ale zaczynając od początku do grafiki nie mogę się przyczepić silnik Unreala naprawdę sobie radzi woda wszystko się błyszczy bardzo ładnie wygląda, na ekranie cały czas się coś dziej cały czas akcja ruch robi dobre wrażenie.....i to by było na tyle kulawe sterowanie nie mówiąc już o skakaniu, słabe bronie i co do diaska robią tu te potwory z mitologii wogule mi nie pasują są niedorzeczne i wyglądają śmiesznie i psują całą grę zwłaszcza że trzeba pół magazynku w zwykłego potwora wystrzelić aby go zabić

gierka zbiera bardzo słabe noty :-(

oczywiście to moje zdanie aby się przekonać trzeba samemu poświęcić płytkę ;-)

5/10

12. BloodDestinyPL

BloodDestinyPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Miałem duże nadzieje co do tego tytułu. Średnio mi się podoba. Polecam zagrać w tą grę gdy skończycie takie hity końcówki 2008 jak np. Prince of Persia, Call of Duty WaW, GoW 2 czy Fable 2

Wczytywanie...

Poleć forum