1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lego Batman The Game Pomoc !!

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Fenen, Listopad 16, 2010.

1. Fenen

Fenen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdnica / Boon
    Witam!!!
    Ukończyłem wszystkie poziomy gry ale mam 53% bo nie zbierałem klocków czerwonych itp. Dziś chciałem sie do tego zabrać ale nie moge sobie poradzić z jednym (oczywiście to są etapy gdzie po wciśnięciu "spustu" zmienia sie postać :) więc w 1 "Rozdział" który sie zaczyna w Batmobilu i 1 Misja (pod numerkiem 1 oczywiście) chodzi o takie świecące (właśnie nie wiem jak to pisac) ale w etapie trzeba chyba 10 zebrać a ja zebrałem 9 i tego jednego brakuje... Wiem gdzie jest zawsze stoję 1m od niego i nie moge sie do niego dostać :/ Teraz opisze gdzie on jest :) Pewno wiecie gdzie sie jezdziło tym autkiem sterowanym w tej misji ^^ tam też sie rozwalało choinki by zbudować to w co później wchodzi robin i zmienia strój.Pod tym jest taki tunel ale batman niemoże tam wejść bo jest wylana zielona ciecz wiec zmieniam "spustem" na czarny charakter który może po tym chodzić ide na koniec są tam 3 cele zamknięte w 1 jest to co msze wziąść.Przełącznikiem ktory tam jest można otworzyć jedna cele ale nie tą :/ próbowałem wszystkim otworzyć ta z tym (czymś :) ) i sie nieda . :/ wie ktoś jak to mam zrobić??

Pozdrawiam! mam nadzieje ze dobrze wytłumaczyłem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Alex789

Alex789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Musisz do tych celi wjechać samochodem. (bodajże dwoma o ile dobrze pamiętam)

4. Fenen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świdnica / Boon
    Ale jakim samochodem?? jak one nie przejadą bo ta ciecz zielona jest a ten sterowany nawet tam nei dojedzie bo wybucha :/

5. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Dobra, słuchaj nie wiem czy to, ta misja :D Tam gdzie sterujemy tym małym samochodzikiem, otwieramy te drzwi i bierzemy duży samochód, ten czerwony. Potem jedziemy nim tam gdzie jest te 3 bramy i zielona ciecz. Otwierasz pierwszą bramę i wstawiasz samochód (otwierasz u tego gostka co stoi tam, wybierasz zielonego w kapeluszu :D i potem otwiera drzwi i przekładasz dźwignie), zostawiasz tam samochód, potem idziesz po następny i wstawiasz do drugiej kraty i wtedy otwiera Ci się tam ta brama. :D

6. Alex789

Alex789 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  7. Fenen

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16