Lego Batman

arturmk

Świeżak
Świeżak
Piszę w tym wątku bo na razie w innym mi nie pozwalają ;)
Gram z dzieckiem w Lego batman. Zrobiliśmy wszystkie misje z Batcave (3 pojazdy po 5 misji) i wszystkie misje z Arkham Asylum. Wg save'a mam niecałe 50 procent gry za sobą. Tylko co dalej, jak mam wybrać kolejne misje? W opisie znalazłem coś o Johnie Waynie, nie wiem jak mam to wybrać....

Dla oddechu gramy w Lego Indiana Jones ale to nie to samo ;)
 

rampi2502

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
To mój pierwszy post ale myśle że mogę pomóc.
Niedawno ukończyłem lego batman w 100% więc co nieco jeszcze pamiętam.
Żeby grę ukończyć w 100% należy każdy poziom (5 pioziomów na epizod x 6 epizodów[3 w Arkham Asylum i 3 w Batcave]) przejść zbierając wszystkie 10 kanistrów i power bricka (taki czerwony klocek ;)) oraz uzbierać odpowiednio dużo zwykłych klocków żeby zapełnić taki złoty pasek u góry. Jeśli to zrobisz to w pokojach z nagrodami za zebrane rzeczy (te pokoje znajdują się :jeden po prawej stronie calkiem w Batcave a drugi też chyba po prawej w Arkham Asylum) znajdziesz ukryte drzwi. Jak przez nie przejdziesz to bedziesz mial dodatkowe misje: W Arkham Asylum to będzie coś jak Mario. Bedziesz musiał przejść do końca zbierając wszystko. A w Batcave nie pamiętam już. Myślę że chyba o to Ci chodziło :D
 

arturmk

Świeżak
Świeżak
Zastanawiam się tylko, czy skoro nie zebrałem wszystkich kanistrów itd to skąd mam wiedzieć, które misje powtórzyć...
 

Bongowiec_PL

Banned
Użytkownik
Tego sprawdzic sie niestety nie da.
 

rampi2502

Użytkownik
Użytkownik
Jak podchodzisz do pojazdu do jakiejś misji to tam Ci pokazuje jak wsiądziesz i najedziesz tym celownikiem na jakas misje. Bedzie Ci pokazywało ile masz kanistrów, czy zebrałeś power bricki i czy zebrales super hero (wystarczajaco duzo zwyklych klockow :))
 

Do góry Bottom