1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lego Batman

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez arturmk, Luty 12, 2011.

1. arturmk

arturmk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Piszę w tym wątku bo na razie w innym mi nie pozwalają ;)
    Gram z dzieckiem w Lego batman. Zrobiliśmy wszystkie misje z Batcave (3 pojazdy po 5 misji) i wszystkie misje z Arkham Asylum. Wg save'a mam niecałe 50 procent gry za sobą. Tylko co dalej, jak mam wybrać kolejne misje? W opisie znalazłem coś o Johnie Waynie, nie wiem jak mam to wybrać....

Dla oddechu gramy w Lego Indiana Jones ale to nie to samo ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. rampi2502

rampi2502 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Witam.
    To mój pierwszy post ale myśle że mogę pomóc.
    Niedawno ukończyłem lego batman w 100% więc co nieco jeszcze pamiętam.
    Żeby grę ukończyć w 100% należy każdy poziom (5 pioziomów na epizod x 6 epizodów[3 w Arkham Asylum i 3 w Batcave]) przejść zbierając wszystkie 10 kanistrów i power bricka (taki czerwony klocek ;)) oraz uzbierać odpowiednio dużo zwykłych klocków żeby zapełnić taki złoty pasek u góry. Jeśli to zrobisz to w pokojach z nagrodami za zebrane rzeczy (te pokoje znajdują się :jeden po prawej stronie calkiem w Batcave a drugi też chyba po prawej w Arkham Asylum) znajdziesz ukryte drzwi. Jak przez nie przejdziesz to bedziesz mial dodatkowe misje: W Arkham Asylum to będzie coś jak Mario. Bedziesz musiał przejść do końca zbierając wszystko. A w Batcave nie pamiętam już. Myślę że chyba o to Ci chodziło :D

4. arturmk

arturmk Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zastanawiam się tylko, czy skoro nie zebrałem wszystkich kanistrów itd to skąd mam wiedzieć, które misje powtórzyć...

5. Bongowiec_PL

Bongowiec_PL Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Konin
    Tego sprawdzic sie niestety nie da.

6. rampi2502

rampi2502 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gorzów Wlkp.
    Jak podchodzisz do pojazdu do jakiejś misji to tam Ci pokazuje jak wsiądziesz i najedziesz tym celownikiem na jakas misje. Bedzie Ci pokazywało ile masz kanistrów, czy zebrałeś power bricki i czy zebrales super hero (wystarczajaco duzo zwyklych klockow :))

Wczytywanie...

Poleć forum