1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LEGO Jurassic World - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Czerwiec 9, 2015.

Ocena - LEGO Jurassic World

1. 10

1 głos(y/ów)
    33,3%
  2. 9

1 głos(y/ów)
    33,3%
  3. 8

1 głos(y/ów)
    33,3%
  4. 7

0 głos(y/ów)
    0,0%
  5. 6

0 głos(y/ów)
    0,0%
  6. 5

0 głos(y/ów)
    0,0%
  7. 4

0 głos(y/ów)
    0,0%
  8. 3

0 głos(y/ów)
    0,0%
  9. 2

0 głos(y/ów)
    0,0%
  10. 1

0 głos(y/ów)
    0,0%
  1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Famous

Famous Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    68
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Powiem tak, gra w wersji na xbox 360 zawiodła mnie i jest to pewne celowe działanie aby odepchnąć ludzi od starej generacji na nową, sam oczywiście zakupie wersję na xbox one bo po 1 rozdzielczość jest masakryczna i momentami działa na moje oko w 17-22fps po 2 twórcy specjalnie w wersji na x360/ps3 zaniżyli jakość audio nie da się tego opisać słowami.. Ogólnie gra jest świetna jak prawie każde Lego, daje 8/10 ze względu na wady w wersji na 360. Pozdro

4. dreago5

dreago5 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Miaczyn, Poland
    Powiem tak... Jestem wielkim fanem serii lego i ogralismy z bratem wiekszosc czesci, zarowno na pc jak i xboxie 360. Jestem tez wielkim fanem jurassic parku i gra w moim ukochanym uniwersum jest spelnieniem marzen. Nie zawiodlem sie na wersji 3d filmu( bylo to moje pierwsze 3d w zyciu i powiem szczeze ze wgniotlo mnie w fotel.). Tak samo nie zawiodla mnie gra choc miala kilka niescislosci z filmem ze wzgledu na dzieci, to i tak gralo mi sie strasznie przyjemnie. Co do uwagi o spadku klatek to fakt zauwazylem to lecz bez przesady. Ta konsola ma z 8 lat. Nie wiem jak na xbox one ale stara generacja mnie nie zawiodla. Sorki za brak pl bo pisze z telefonu i za bledy ale ortografia nie jest moja mocna strona a i w szkole nie robiono nam testow na dyslekcje(2001 rok). Pozdrawiam wszystkich i zycze milego grania...

Wczytywanie...

Poleć forum