1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LEGO: Lord of the Rings ogłoszone. Cała saga Tolkiena na raz

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Rafau666, Czerwiec 2, 2012.

1. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    Potwierdziły się doniesienia sprzed ponad pół miesiąca. Warner kolejną swoją filmową markę zbuduje z klocków LEGO. Tym razem padło na Władcę Pierścieni. Mamy pierwszy teaser, więcej na E3.

Tuż przed rozpoczęciem targów E3 swoją ofensywę rozpoczął Warner Bros. Wczoraj doczekaliśmy się zapowiedzi bijatyki Injustice: Gods Among Us, dziś firma ogłosiła prace nad LEGO: Lord of the Rings. To już kolejna wielka marka z bogatego portfolio Warnera, która doczeka się przeniesienia w wirtualny świat zbudowany z duńskich klocków - a to najlepszy dowód na to, że grom spod znaku LEGO wiedzie się lepiej niż przyzwoicie.

Warner upublicznił już pierwszy teaser trailer, zawierający słynne kwestie z Drużyny Pierścienia oraz kulminacyjną scenę z filmu, w której Gandalf wykrzykuje do Balroga pamiętne: "You shall not pass!".

Produkcja TT Games zmierza na platformy PC, PS3, PS Vita, X360, Wii, DS i 3DS. Premiera zaplanowana jest na jesień tego roku.

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  2. Lotnik421 Xbox One

3. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1656
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Niektóre postacie wyglądają jak żywcem wzięte z Lego Harry Potter :D

Ogólnie czekam tylko na Lego Batman 2.

4. Maniako1983

Maniako1983 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Radom
    Dobrze się bawiłem przy LEGO Star Wars 1 i 2, które przeszedłem. W kolejne gry w świecie LEGO jakoś już nie chciało mi się grać chociaż wykorzystano licencje filmów, które lubię. Brakuje mi jeszcze tylko LEGO Back To The Future i LEGO Matrix.

5. z0nk31

z0nk31 Banned V.I.P Pomocnik Użytkownik Game Master PSforum.pl

Polubienia:
    958
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Łódź
    przeszedłem Piratów z Karaibów, harrego pottera 1-4, indiane jonesa a teraz gram w harrego pottera 5-7 i powiem szczerze że uniwersum LEGO jest jednym z moich ulubionych uniwersów ;P
    na pewno zagram we władcę pierścieni :p

Wczytywanie...

Poleć forum