1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LEGO Marvel Super Heroes - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Październik 19, 2013.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3211
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piwko89

Piwko89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Bytom, Poland
    własnie ja odpalilem przeszedlem dwie misje,gra zakupiona poprzez obejrzenie dema niestety juz sama gra nie jest az tak zajefajna....spoko ze napisy sa w pl tylko ze jak sie cos dzieje nie ma czasu na czytanie ich (mialem doladnie ten sam problem w GTA V gdy jezdzilo sie autem a cos galali),grafika ladna,kolorowa,duzo zagadek ale nie sa jakos bardzo wymagajace (to rozwalic to zbudowac a tamto podniesc i rzucic czy cos wlozyc) ;D no i oczywiscie super ze jest mnóstwo postaci marvela ;)) gralem jakas godzinke i juz podczas niej zaliczylem 6 roznych postaci,duzy plus ze mozna grac w trybie co-op na podzielonym ekranie

moja ocena to 8/10 ;))

4. BialyGTi2

BialyGTi2 Banned Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Ustka/Słupsk
    fajna gra dobra grafila fajne misje grałem pare godzinek i spodobała mi sie:) Ciekawe postacie i fajnie ze mozna grac paroma naraz

5. ww78

ww78 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam, mojemu synowi gierka bardzo sie podoba

6. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Stare dobre klocki lego :smile: . Nic się nie zmieniło względem poprzednich wersji tylko samo uniwersum co dla mnie jest na plus bo zdecydowanie bardziej wole Marvela niż DC (lego batman).
    Różne misje, piknie, kolorowo ładne miasto po którym mamy swobodną możliwość poruszania się za pomocą wielu dostępnych postaci.
    Zdecydowanie gra się przyjemnie pojedynczo czy w trybie dla 2 graczy co jest fajniejsze i bardziej wciąga.
    Jedynym minusem jest dla mnie sam fakt, że jest to ogólnie uniwersum marvela wolałbym żeby rozdzielili i zrobili osobną cześć tych najbardziej znanych komiksowych postaci chociażby lego spider-man spokojnie mogłaby być to indywidualna wersja klocków, a nie wrzucali wszystko do jednej gry. Tych postaci jest trochę za dużo, a nie każdy lubi każdego bohatera i nie koniecznie chce nim grać.
    Tylko ze względu na władowanie ich wszystkich razem nie daje 10 tylko 8 :sour: . Gra warta polecenia za równo dla tych smarkatych jak i starych dziadów :congratulatory:

1 osoba to lubi.
  7. Skyfall1995

Skyfall1995 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warszawa
    Dokładnie to jest dziwne ze wszystkich postaci komixu prawie wrzucili do jednej gry, tak jak powyżej napisał powinni zrobić coś w stylu lego spider man.
    Mam nadzieje ze jeszcze coś takiego wyjdzie :)

8. Krakoos

Krakoos Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    162
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Basildon
    Jako ogromny fan gier LEGO muszę przyznać, że Marvel zdecydowanie odstaje poziomem od poprzednich produkcji od strony fabularnej. Z kolei jest to olbrzymi krok do przodu pod względem indywidualności postaci. Każdy praktycznie superbohater ma specyficzny wygląd, moce, styl. Ponieważ każdą grę Lego doprowadzamy z moimi dziewczynami do 100%, musiałem męczyć się przy fabule niemiłosiernie. Za to misje w Nowym Jorku są świetne. Jest ich sporo, ich poziom jest zróżnicowany, dają ogromną frajdę. Podsumowując - fabuła na NIE, bohaterowie, Nowy Jork i misje poboczne na TAK. Wychodzi tak mniej więcej ocena 7.

9. dem2002

dem2002 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od kilku dni katuję grę i powiem że jest świetna :) Tylko ciekawi mnie gdy odsłonię wszystkie postacie to czy będą wojownicze żółwie ninja :)

Wczytywanie...

Poleć forum