1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lego Marvel Super Heroes

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez WRUB5ON, Czerwiec 14, 2015.

1. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Witam chciałbym się dowiedzieć czy gra w wydaniu płytowym na konsolę Xbox One posiada Napisy w języku Polskim?? Pytam ponieważ w wersji cyfrowej którą zakupiłem w Deals with Gold mam tylko ENG, a mojemu synkowi zależy na Polskich napisach. Dziękuję za info

2. Lotnik421 Xbox One

3. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Mimo tego że nie mam Łoniaczka to widzę że wszędzie na necie jest wersja ang , może napisy dogrywa przy instalacji (czyt pobiera) ?

4. WRUB5ON

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Właśnie dziwne bo też widziałem na necie ze tylko eng a kumpel kupił tez z deals ale na Xbox 360 i ma pl

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

5. WRUB5ON

Polubienia:
    683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Gra zakupiona wiec tak w pudełku instrukcja pl niestety w grze brak polskich napisów po kontakcie z cenega polska okazało się ze gra na xo nie wychodziła z polskimi napisami tak ze temat do zamknięcia

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum