1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lego: Piraci z Karaibów

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Grzib, Czerwiec 1, 2011.

1. Grzib

Grzib Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    Mam pytanko czy gra usuwa przeróbkę i czy wymagane jest LT+?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grzib

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
  4. Tomaszek88

Tomaszek88 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Docelowo jest tak. Każda gra wydana po nowej aktualizacji potrzebuje chce usunąć przeróbkę. Nie wiem kiedy dokładnie dash wyszedł ale lego miało premierę 10 maja.

5. bakahk

bakahk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    1) Nikt nie odpowiadał na twoje pytanie ponieważ problematyka była (w większym bądź mniejszym stopniu) już poruszana w wątku głównym dotyczącym gry tu:

http://xboxforum.pl/iso-f10/lego-pi...irates-caribbean-2011-xbox360-icon-91268.html

2) No w zasadzie nie do końca tak jest w 100%, NIE KAŻDA NOWA GRA WYMAGA nowego DASH`a zawsze jest okres "przejściowy"*, dla przykładu:
    *czym innym jest data wydania gry, czym innym przesłania do tłoczni, czym innym zakończenia nad nią prac itp stąd moje określenie okresu przejściowego;

DASH usuwający przeróbkę wychodził oficjalnie od 19-31.05.
    LEGO Piraci z Karaibów wyszło najwcześniej 10.05. -> czyli PRZED premierą nowego DASH`a stąd trudno by go wymagała*
    *czym innym jest gra po sieci ale to się w miarę oczywiste wydaje;
    kontr przykładem jest gra Hunted: The Demon's Forge która swoją światową premierę miała 31.05. a jednak nie wymaga nowego DASH`a i na 2.0.12625.0 działa bez problemu :)

6. Grzib

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Ślonsk
    sam nie wiem juz ;p bo gra nie dla mnie i nie chce dzieciakowi zrobic brzydkiej niespodzianki ;p
    jego konsola nie jest podlaczona do neta

Wczytywanie...

Poleć forum