1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lego Star Wars III Clone Wars - misje separatystów

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez turbin, Lipiec 26, 2011.

1. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,

przechodzę teraz wyżej wymienioną grę. Mam pytanie. Kiedy uzyskam możliwość przejścia misji dla speratystów? Tzn. jak mam ten panel główny i jest tam sześć pozycji (mogę wybrać miscje, zmienić postać, zmienić sytem w jakim się znajduję, grać na dwóch, rozpocząć misje republikanów i znak zapytania), kiedy odblokuje sięten znak zapytania?

ed. masz Ci los, 5 dni się z tym męczyłem, napisałem na forum, znowu zacząłem szukać i znalazłem. ;p Gdyby ktoś też szukał, to pisze jak znaleźć. Gdy jesteśmy na statki separatystów w głównym holu, idziemy prosto i idziemy do windy. Znajdziemy się w dużej hali gdzie dostęp do panelu będzie zablokowny przez jakieś laser. Bierzemy pojazd i rozwalmy te 'barierki'.

Wczytywanie...

Poleć forum