1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

LEGO The Hobbit - Opinie

Temat na forum 'Gry' rozpoczęty przez -=SETH=-, Kwiecień 5, 2014.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3216
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

W wątku tylko opinie!

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. DoctorNo

DoctorNo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Gliwice
    no to będę pierwszy :)

Gra wg mnie jest dość fajna, osobiście nie grałem w nią zbyt długo ale moje dziecko (7 lat) jest fanem gier lego- jego pochłonęła totalnie. Ogólnie ok

ogólna ocena daje 9/10

4. Jaa

Jaa Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jestem bardzo miło zaskoczony grałem w prawie wszystkie części lego z wyjątkiem lego i star wars i Harry Potter.
    Nie jestem fanem hobbita czy tez ogólnie uniwersum władcy pierścieni więc specjalnie dla tej gry oglądnąłem wcześniej film by grało mi się lepiej zastanawiając się jak twórcy odwzorują, przeniosą daną scenę do gry lego.
    Mogę powiedzieć, że ta część jest jedną z lepszych, a przede wszystkim dlatego, że gra jest odwzorowana od filmu oczywiście z dodatkowymi "momentami", których naturalnie w filmie nie było, mamy narratora (oczywiście tak jak filmie w jest nim Bilbo Baggins), który wtajemnicza nas w znaną już nam wcześniej historie, pozwala to również poznać fabułę tym którzy filmu nie widzieli, hobbit lego wciąga od samego początku :tongue:
    Gra jest bardziej rozbudowana od poprzedniczek możemy tworzyć przedmioty potrzebne to otwarcia czegoś, włączenia itp nasza postać (jedna z kilku) ma swój plecak w którym trzyma bronie czy też znalezione przedmioty. Grafika w grze prezentuje się bardzo ładnie jak w każdej części lego zresztą mnie ona bardzo odpowiada piękna gra świateł, lokacje etc zauważyłem również nową rzecz jaką jest układanie kloców gdzie musimy wybrać który klocek ma być w danej budowli jest to bardzo proste, ale i przyjemne nawet dla starszych graczy.
    Zapewne gra ma jeszcze więcej zalet, które poznam w trakcie gry ( grałem dopiero 1h)
    Jedyne do czego mogę się przyczepić w tej części to do kamery, która jest oddalona w niektórych momentach dalej oraz do małych liter zazwyczaj w częściach lego były znacznie większe.
    Zawszę będę czekać na kolejne serie lego ponieważ jest to jak dla mnie sprawdzona i zawsze dobra seria gier :biggrin:

Moja ocena 9/10

5. Countach

Countach Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Bardzo dobry klimat, świetny soundtrack, fabuła dobrze odwzorowana. Rozgrywka cieszy nawet starszego i bardziej wybrednego gracza, ten tytuł jest świetny jeżeli chodzi o odreagowanie, zrelaksowanie i ucieczkę od krwawych/brutalnych gier akcji, jest dużo ciekawych rzeczy do roboty, chociaż gra nie jest wydłużona na siłę. Jeżeli komuś podoba się seria Lego, The Hobbit również mu się spodoba, nie ma tu nic nowego stety albo niestety. Twórcy chyba nie przewidują rewolucji w najbliższym czasie.

Moja ocena 8/10

Wczytywanie...

Poleć forum