1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lego ...

Temat na forum 'Osiągnięcia' rozpoczęty przez bobodevil, Lipiec 24, 2011.

1. bobodevil

bobodevil Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema grałem nie dawno w lego batman wpisalem kod na minikit detector za znalezienie wszystkich jest osiagniecie ja zebralem wszystkie i nie dostalem osiagniecia a jest napisane ze kody w lego batman nie blokuja osiagniec i tak samo bylo z osiagnieciem be a hero trzeba bylo miec we wszytskich misjach super hero ja mialem ale tez na kodzie bo wipisalem kod na mnozonik x 10 i nie dostalem osiagniecia

2. Lotnik421 Xbox One

3. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    To najwidoczniej kody blokują osiągnięcia, jeżeli ich użyłeś a nie chcą wpaść.

4. naughtydog

naughtydog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Kody w grach z serii LEGO nie blokuja osiagniec. Pewnie wszystkiego nie masz zrobionego. Ograles misje dobrych i zlych?

5. bobodevil

bobodevil Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    wlasnie nie narazie przechodze u dobrych i jest osaigniecie be a hero i chodzi zeby w kazdym levelu miec "super hero" i mam i nie wyskakuje aczek : (((

6. naughtydog

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    No a jak ma Tobie wyskoczyc jak nie masz tego zrobionego u "zlych"? Wszystkie osiagniecia dotycza calej gry, a nie polowy.

7. bobodevil

bobodevil Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a dizkei za info wlasnie przed chwila odblokowalme sorry jesli cb wkurzylem ;)

8. naughtydog

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wroclaw
    Nie wkurzyles mnie :) Forum jest m.in od takch wlasnie rzeczy.

Wczytywanie...

Poleć forum