1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lego..

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bobodevil, Sierpień 4, 2011.

1. bobodevil

bobodevil Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam ! Mój problem polega na aczku z lego batman (brakuje mi 4 osiagniec do calaka ) .Mój problem polega na oblokowaniu osiagniecia : Muszę zabić jokera,riddlera,two face i catwoman batmanem byl onapisane ze moge to zrobic w trybie free play wlaczylem drugiego pada i ja bylem batmanem a kolega catwoman,riddlerem,two face, jokerem. zrobilismy tak z piec razy i nic nie odblokowywyuje . Mój następny problem polega na tym jak odblokowac te 2 ostatnie postaci w lego batman ??Sorry że zakładam ale na tamtym dziale nikt nie odpisuje i prosze nie dawac bana bardzo prosze drogich moderatorow

2. Lotnik421 Xbox One

3. bobodevil

bobodevil Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    przed chwila sprobowalem w misji normalnie i tez nie odblokowalo ; ((

4. turbin

turbin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Musisz pokonać bossów batmanem w tych misjach, spróbuj bez extrasów:

5. bobodevil

bobodevil Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  6. bobodevil

bobodevil Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    pooomoze ktoss wlasnie sprobowalem bez extrass i nadal nie ma : (( pomozcie brakuje mi tylko tego osiagniecia do calaka .

7. childofthewind

childofthewind Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    W sieci mówią, że ciężko to zrobić w coopie. Spróbuj sam.

Wczytywanie...

Poleć forum