1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lekka dezorientacja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Hiohio, Lipiec 21, 2011.

1. Hiohio

Hiohio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Posiadam konsole Slim z wgranym LT+1.9 i dashboardem 2.0.12625.
    Dzis postanowilem sobie wypalic Fable 3 (Marvel).. Wiadomo, przepuscilem go przez abgx360 i wszystko bylo ok.
    Jednak, gdy probowalem odpalic gre na konsoli, robil sie czarny ekran.
    W pozniejszym czasie domyslilem sie, ze teraz abgx pat****e gry z AP25 do najnowszego dashboarda i ma 49 challengow, a nie 13 jak za czasow dasha 12625 i po prostu nie odpale gry na moim obecnym interfejsie.
    I tutaj kieruje moje pytanie, gdyz wpadlem w lekkie zaklopotanie (rozne komenatrze na forum, roznych uzytkownikow). Czy jesli wlozylem gre do napedu i wyswietlil mi sie czarny ekran (nie trzymalem dlugo na czarnym ekranie 50sec maksymalnie, chociaz smiem watpic) to byla szansa aby moja konsola zostala oflagowana? (przypominam, ze gra byla spatchowana ale nie pod moj dash tylko nowszy)
    Wydaje mi sie, ze nie powinna byc, jednakze nie jestem ekspertem i nie mam tak dlugiego doswiadczenia jak Wy. Jednak wole sie upewnic na forum.

Przy okazji zalozonego tematu prosilbym o przetlumaczenie/wyjasnienie pewnej rzeczy:
    Oczywiscie cytat ten pochodze ze strony Team Xecuter. Jednak nie jestem pewien, czy dobrze to sobie przetlumaczylem.

Z gory dziekuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Konsola raczej nie została oflagowana.

Co do cytatu to podaj cały kontekst w którym te zdanie występuje.

Tłumaczenie bezpośrednie to :
    "nie zalecamy robić update do napędów 9504/0272, gdyż spowoduje to zablokowanie SPI do układu (tak jak wcześniej zapowiadaliśmy)"

4. Hiohio

Hiohio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zdania te wystepuja w opisie nowego dashboarda, ktory wyszedl 19 lipca.

Wczytywanie...