1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lekki dylemat ... ;/

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez RavenRuLeZ, Luty 28, 2010.

1. RavenRuLeZ

RavenRuLeZ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Birmingham UK
    Witam ! Mam taki dylemat czy jak odpalilem dwie niezweryfikowane gry na offline i pozniej podlanczylem sie online bez tych gier w napedzie ? To mam sie bana spodziewac czy to nie wplywa na nic jak gram na niezweryfikowanych offline ? pozniej sprawdzilem te dwie gry i pisalo Stealth failed. czy mam sie niemartwic jak gram w nie offline ? no i drugie pytanie jak odpaliem Just Cause sciagniete i samo w sobie bylo spatchowane i ABGX360 wykazal ze jest stealth pass ale na SSV1 i Wave bodajrze 4 czy jest OK ?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. mck82

mck82 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ....Tu i teraz....
    Wiesz ostatnio MS banowal nie za granie na kopiach tylko za zmiane firmware'u napedu.Za niedlugo znowu wyjdzie jakas aktualizacja do dasha dzieki ktorej MS znowu bedzie mial mozliwosc wykrycia najnowszych przerobek i znowu poleca "BANANY" z drzewa.Nie znasz dnia ani godziny kiedy bana dostaniesz.A konkretniej co do twojego pytania to odpowiedz brzmi TAK.

4. Wafel1700

Wafel1700 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Online to zawsze jest ryzyko. Jak kolega wyżej napisał Microsoft ma jakiś mechanizm wykrywania czy ktoś ma przerobioną konsole czy nie. Możesz grać offline na piratach lecz informacja taka zostaje zakodowana w konsoli i przy najbliższym podłączeniu konsoli do sieci możesz spodziewać się bana.

5. Thaw17

Thaw17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Siedlce
    Tak jak mówisz, ale to nie jest "mechanizm wykrywania", tylko sprawdzają jaką masz wersję napędu. Czyli możesz i grać na oryginałach, ale i tak spodziewaj się bana z przerobionym napędem.

6. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wexford ( Irlandia)
    Bana dostajesz za modyfikację napędu. Jeżeli chcesz już pograć on line to ixtreme LT (zmniejsza ryzyko na razie, podobno) i SS V2 trusted jeżeli gra ma wave 4.

7. thekoniq

thekoniq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    A ja mam takie pytanie...... Czy dostaje się bana jeśli ma się przerobioną konsolę ale gra się na oryginałach?? (oczywiście online)

8. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Przecież pisał kolega dwa posty wyżej, czytaj co inni piszą.

9. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    tak dostaje sie

10. Dlugin2

Dlugin2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia: