1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lepiej kupic nowke czy uzywke?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zielonkowany, Październik 5, 2013.

1. zielonkowany

zielonkowany Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Tak jak w temacie. Mam okolo 1000zl , ale zastanawiam sie wlasnie nad tym , gdyz gry sa dosyc drogie i troche szkoda kasy w pozniejszym okresie ladowac w gry. Z jednej strony nowka ma gwarancje a uzywka niestety nie.

nowy slim 250gb za 899zl
    czy
    uzywka arcade z 2008 r za 300-450zl przerobka z LT3.0 i dodatkowym chlodzeniem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Toyoda

Toyoda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nowego Slima 250GB dostaniesz za 800 zł, wiem bo sam kupuję.

Na początku miałem kupić Slima 4 GB, ale po zastanowieniu się i poradach innych osób, doszedłem do wniosku, że lepiej kupić z dyskiem 250GB.
    Ja kupuję nówkę bo mam ciut większą gwarancję, że konsola mi dłużej pochodzi i zawsze jest ta gwarancja i to do tego door to door.
    Po drugie już nie raz się przejechałem na używanych filtrach i akwariach i dlatego też może jestem w tym temacie uprzedzony.
    Nie zmienia to faktu, że jak kupisz używkę to może pochodzić Ci jeszcze kilka dobrych lat.

4. zielonkowany

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a gdzie dokladnie nabywasz tego slima za 800zl?

5. djtimon89

djtimon89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    365
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Latający Holender
  6. Toyoda

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  7. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Oczywiście, że lepiej kupić nówkę a najlepiej już po przeróbce. Kwestią jest czy będziesz grał na konsoli w sieci to wtedy LT a jeśli taka gra Cię nie interesuje to tylko rgh. Jest jeszcze najlepsza opcja czyli dual nand, ale ciężko ją trafić no i jest najdroższa. Na Allegro jest sprzedawca PawelBystry. Wszyscy go bardzo chwalą. Sprzedaje nowe konsole z przeróbką lub bez i daje na nie 24 miechy gwarancji i ceny ma przyzwoite.

8. zielonkowany

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  9. SuperSlimek

SuperSlimek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja kupiłem w RTV Euro AGD Slimka 4GB z Kinectem, trzema grami i dyskiem 320GB za około 1600 zł. Myślę, że bardziej opłaca się kupić Slimka 4GB i dokupić 320GB dysk.

10. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Nie obraź się, ale zadedykuję Ci cytat ze znanej piosenki disco-polo:

" Jesteś szalony, mówię Ci :) "

11. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Ja kupilem nowke 4gb. W tesco na promocji za 569zl + wdalo mi sie wychaczyc dysk 320 gb za 120zl

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

12. konto_myszki_miki

konto_myszki_miki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Brał bym używkę z przeróbką. Jakiegoś slima. Kupisz nową, okaże się że nie da się przerobić bo coś tam i będzie lipa.

Po za tym na horyzoncie Xbox One zatem ceny X360 spadną. W chwili obecnej szkoda kasy na nową. A na gwarancje bym nie liczył.

13. Fyrd

Fyrd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Celowałbym w używkę, szkoda wydawać pieniędzy na nową konsolę, skoro już niedługo wychodzi nowa generacja. Tak na logikę mi się wydaje.

14. oxygen

oxygen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja pochodziłem po lombardach i tam można kupić konsole na gwarancji z 2012 4 gb za 400 zł, tą przerobić na lt3.0 to są koszta takie jak za konsolę :apthy:
    przerabiałem konsole już nie jedną zawsze nie swoją , ale kupiłem sobie i oczywiście założenia takie aby można było zrobić lt3 prawie za darmo czyli samemu 0 zł, i znalazłem slima pad z dyskiem 250gb z napędem winboard, którą kupiłem za 530 zł, a dużo tych lombardów nie odwiedziłem, założył bym się jakbym pochodził znalazł bym, taniej.

Jak ktoś chce slima na lt3 czyli data konsoli to ten sposób polecam.

Dodam ze w lombardach tak za bardzo się nie znają na konsolach.

15. Toyoda

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja osobiście nie liczyłbym na drastyczne spadki cen konsol, osobiście od pewnego czasu ciągle zaglądałem do sklepów takich jak MM i ME i rozglądałem się na necie.
    W ostatnim tygodniu w ME cena Xboxa 360 Slim 4GB wynosiła nie całe 640 zł a teraz wynosi 700 zł, tak samo w MM ceny były niższe a teraz są wyższe, więc zanim spadać do wzrastają.

Pierw zdecyduj się czy będziesz chciał kupować nowe/używane gry czy pobierał je za free, wtedy w przerobione celuj.

Nie rozumiem co miał na myśli " konto_myszki_mik " pisząc, że na gwarancje by nie liczył.
    Nie wiem czy miał na myśli nowe konsole czy używane, rzecz jasna, że kupując nową konsole to masz w miarę spokój na dwa lata i to gwarancja door to door.

16. simoon197

simoon197 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Patrząc po cenach to nawet taniej idzie dostać nową wersję 360 E niż Slima. W czymś ona ustępuje Slimowi?

17. konto_myszki_miki

konto_myszki_miki Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

Przerobisz konsole = tracisz gwarancje. Spotka cię RROD = gwarancja nie obejmuje. Po za tym nic więcej się przytrafić w Slimach nie przytrafia. Ponad to oferta serwisów jest na tyle szeroka że za kilka złotych naprawi sobie konsole gdyby coś.

A to że ceny pływają w marketach elektronicznych to normalna kolej rzeczy. Nikt nie wiem po co i dlaczego. Po wejściu X One ceny muszą spać no bo kto wykupi zapasy magazynowe X360??

18. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Istniej opcja zakupu slima E z nieodpowiednią kością nand i nie zrobisz rgh, zostaje LTU na obecną chwilę. Tu masz info

19. Toyoda

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A no tak, racja, że jeśli przerobi konsole to traci się gwarancje.

Sam się zastanawiam nad kupnem teraz konsoli czy poczekaniu do premiery ale osobiście nie wiem kiedy premiera a i ceny tak szybko moim zdaniem nie spadną :D

20. WRUB5ON

WRUB5ON Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    684
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    KALISZ
    Weźcie pod uwagę fakt że ja osobiście nie kupił bym x one od razu po premierze bo za pewne będą błędy jak to zawsze bywa osobiście nie kupię prędzej jak rok po premierze

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2

21. Toyoda

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No i cena też w czasie premiery będzie atrakcyjna :D

Wczytywanie...

Poleć forum