Lepsza jakość rozmów na Xbox Live

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
Jerry Johnson z Microsoftu miał powiedzieć podczas Edinburgh Interactive Festival, że jesienna aktualizacja interfejsu konsoli Xbox 360 poprawi jakość rozmów prowadzonych przez użytkowników Xbox Live. MS planuje zmienić kodek oraz infrastrukturę audio, dzięki czemu dźwięk będzie dużo bardziej wyraźny, a sama komunikacja pomiędzy graczami znacznie lepsza w czasie meczów online. Według przedstawiciela amerykańskiego koncernu nadeszła najwyższa pora na te zmiany, gdyż stosowana obecnie technologia jest już przestarzała. Jesienna aktualizacja zostanie zapewne udostępniona w listopadzie.

źródło: onlinecenter.pl
 

dodo121_PL

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo dobrze że jakość rozmów na XBL się podniesie, obecnie nie jest źle ale też nie jest najlepiej, czasem ciężko jest się zrozumieć z drugim użytkownikiem, nie mówiąc już że niekiedy mikrofon zbiera różne inne dzwięki np. głośnego TV.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeżeli cokolwiek się polepszy, i to w dodatku za free, to czemu by nie? :)
 

krosfajer

Użytkownik
Użytkownik
Oby zlikwidowali echo. Ostatnio bez odblokowania portów u mnie w ogóle nie mogłem gadać w rozmowie prywatnej. A co do "dźwięk będzie bardziej wyraźny" - to nie wina połączenia, headsetów, czy software'u, z Polakami jak gadam to wszystkich zawsze wyraźnie i dobrze słyszę. Chodzi o to, że te za***ne hamburgery nie umieją mówić tylko bełkoczą szmaty.
 

sroxer

Banned
Użytkownik
Hmmm, według mnie teraz już jest dobra ;) Ale jeżeli ma być jeszcze lepsza, to czemu nie :) Polski XBL, duży update się jeszcze do tego zapowiada, można powiedzieć, że miód wreszcie ;P
 

Ancient296

Użytkownik
Użytkownik
W końcu jakaś dobra informacja ze strony M$. Ostatnio trochę szwankowała ta rozmowa w Xbox Live Party w kręgu moich "towarzyszy pada". Zobaczymy jak będzie po aktualizacji.
 

SebeekS

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda tylko, że niedługo nie będzie już z kim rozmawiać przez XBL :p
 

Quba18

Użytkownik
Użytkownik
Szkoda tylko, że niedługo nie będzie już z kim rozmawiać przez XBL :p
Co masz na myśli?
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Szkoda tylko, że niedługo nie będzie już z kim rozmawiać przez XBL :p
o_O? Jezeli chodzi ci o bany to nie wiem czy wiesz ale nie wszyscy piracą...
 

lozo55

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
tak szczerze, to mikroszit traci dużą kase banując takich jak ja, licze, że fali nie będzie
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
No to się przeliczysz :0
@topic : No wreszcie !. Jeszcze tylko niech zrobią coś z hackami i będę wniebowzięty !
 

eXotic

Użytkownik
Użytkownik
Na czym traci? Kupujesz DLC?
 

motek

Użytkownik
Użytkownik
Microsoft więcej traci na piraconych grach niż na abonamencie z xbox live który przestaniesz wykupywać.
 

Kamikaze

Banned
Weźcie znowu nie zaczynajcie tematu o piraceniu
-TO BEZ SENSU!
 

shusek

Użytkownik
Użytkownik
Ja i tak jestem zdania że jak ktoś kupuje head seta za 5 zł na allegro to nie może liczyć na dobrą jakość.
A co do tematu, powiem jedno zdanie: "Nie chwal dnia przed zachodem słońca ".

Bardzo możliwe że z aktualizacją będzie masowe banowanie konsol. Ja dopiero podłącze konsole 1 stycznia aby nie dostać od M$kołaja prezentu pod choinkę.
 

Joy5593

Użytkownik
Użytkownik
Ja i tak jestem zdania że jak ktoś kupuje head seta za 5 zł na allegro to nie może liczyć na dobrą jakość.
A co do tematu, powiem jedno zdanie: "Nie chwal dnia przed zachodem słońca ".

Bardzo możliwe że z aktualizacją będzie masowe banowanie konsol. Ja dopiero podłącze konsole 1 stycznia aby nie dostać od M$kołaja prezentu pod choinkę.
wypraszam sobie :eek: ja mam adapter za 5 zl , sluchawki pewnie tez w tym przedziale cenowym i nikt nie narzeka ze jakosc jest slaba ;o
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom