1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lepszy dysk od pendriva? Jaki wybrać?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez rzyd, Lipiec 6, 2012.

1. rzyd

rzyd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam poszperałem w necie i znalazłem opinie że dysk jest lepszy od pendrive ponieważ szybciej się tekstury w grach ładują i mniej się zużywa napęd to prawda?
    Czy taki pendrive do instalacji na nim gier wystarczy? Czy jakość gry będzie taka sama jak z użyciem dysku?
    16GB PENDRIVE TWISTER 31MB/s GoodDrive NA PREZENT (2418555092) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. Lotnik421 Xbox One

3. straubus

straubus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Przede wszystkim, większość gier ma ograniczenia, na podstawie których do zainstalowania tekstur w HD WYMAGANE jest posiadanie HDD w konsoli.

4. rzyd

rzyd Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odpowiedź nie na temat ale warto wiedzieć :)
    Zakup dysku odpada z powodu braku finansów, pendrive jest tani i chcę się dowiedzieć czy też dobry.

5. veins

veins Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Katowice
    Musiałbyś dorwać specyfikację dysków WD, które są wykorzystywane w X'ach. Potem porównujesz to z różnymi pendrive'ami.
    Nie da się ogólnie stwierdzić ''na sucho'', co będzie lepsze, a co gorsze. Chociaż osobiście zalecałbym kupno dysku (min. 60GB).

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tez dobry

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

Wczytywanie...

Poleć forum