1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

les paul gibson guitar hero problem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Crowley, Wrzesień 12, 2010.

1. Crowley

Crowley Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    witam szuaklem poradnik na forum(bo wiem ze byl) na temat tego jak naprawic gitarke do guitar hero a mianowicie nie dziala mi zolty próg, znaczy sie łapie ale nie za kazdym razem, prosilbym o pomoc w naprawie tego mankamentu :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    Miałem ten sam problem, z tym że mi nie działaly 3 pierwsze. Jak go rozwiązałem? Gitara przeleżałą w kacie 2 tyg. i sama się naprawiła :)
    A tak serio : możesz przesunąć PCB(taka płytka w gripie) bliżej końca, z tym że nei będziesz mógł potem odłączać gripa. Na YT są tutki

4. direk

direk Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ewentualnie przeczyść styki przez które łączy się gryf z pudłem.

5. tomaszek007

tomaszek007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kraków
    na YT jest mnostwo filmikow jak to naprawic , w moim przypadku pomoglo podlozenie ... kartki papieru ;)

Wczytywanie...

Poleć forum