1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Lest 4 Dead

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ziomsiders, Luty 18, 2010.

1. ziomsiders

ziomsiders Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Sorewicz ale nie nie wiem na którym forum napisać a poza tym na żadnym nie mam konta,mam problem zainstalowałem gre Let 4 dead na pc,odpalam ją daje rozpocznij grę i mi się automatycznie wyłącza.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ryatzu

Ryatzu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bytom
    sprzedaj PC, kup xboxa i będzie ********** :D

4. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    A to oryginalna gra?

Jeśli pirat, to trochę będziesz musiał się namęczyć z jej odpaleniem, Steam nieźle daje w kość.

5. soSNax

soSNax Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Racja - steam coraz bardziej stara sie walczyc z piractwem i jezeli nie masz orginalnej kopii to raczej ciezko Ci bedzie w tym temacie jakos zadzialac. Zreszta... Wiekszosc tutoriali "jak zainstalowac gre X na steamie" to sciema niewarta czytania - bardzo ciezko obejsc zabezpieczenia VALVE :)

Wczytywanie...

Poleć forum