1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Leszcze w FIFA 11

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez damian7154, Marzec 10, 2011.

1. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Mam pytanie, czy jeśli (dziś miałem taką sytuację) wygrywam mecz 7:0, ale podczas animacji końcowej gość rozłącza sobie internet, to zapisują mi się punkty? Bo nie wyskoczyło to całe okienko. Już mnie denerwują takie sytuacje jak każdy mecz wygrywam, punkty chyba stoją w miejscu, a wszyscy uciekają. Tylko mam same porażki w poprzednich, które rzadko wpadają.

2. Lotnik421 Xbox One

3. macieQ

macieQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Właśnie jest problem z tym, że nie dostajesz tych punktów. Jedyny sposób na to taki, że strzelasz mu 3 bramki i bawisz się z znim. Jeżeli zdobędziesz jakieś 3000 pkt, to wątpię żebyś znalazł kogoś kto by wychodził z meczów.

4. damian7154

damian7154 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    No i to jest najgorsze, że mam ok. 900 pkt i ciągle maleją bo raz dostaję w ****, a 3 razy wygram gdy 3 razy koleś wychodzi, to strasznie irytuje. No nic, będę ćwiczył, albo szukał ludzi w prywatnych pokojach.

Jeszcze jakieś propozycje?

5. 87gelu87

87gelu87 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nic nie poradzisz graj ze znajomymi osobami

6. Gears6542

Gears6542 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Białystok
    No cóż takie noobki grają w fife ale jak wbijesz trochę więcej punktów to rzadko, kiedy koleś się rozłącza. Ja wbiłem 3300 pkt grając z randomami.

7. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1669
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Hah tak samo jak dzieci we Forzie jeżdżą.. Ale zazwyczaj pod wieczór grają już "normalni" (bez przekleństw przez Headset czy jazdy do tyłu.. itp).

Dlatego radzę grać o porach o których "dzieci" już leżą w łóżeczku.

8. SFU666

SFU666 Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja dlatego przestalem grać online.

Wczytywanie...

Poleć forum